کد مطلب: 130295
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد تأکيد کرد؛
لزوم توجه به امور دانشجويان شاهد و ايثارگر
تاریخ انتشار : 1398/10/04 09:06:14
نمایش : 1061

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد خواستار توجه بيشتر به امور دانشجويان شاهد و ايثارگر در زمينه‌هاي مختلف شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
جلسه ستاد شاهد دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد با حضور هيات رئيسه دانشگاه، مدير کل بنياد شهيد استان چهارمحال و بختياري و ساير اعضا در سالن جلسات دفتر رياست دانشگاه برگزار شد.
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد، ضمن ابراز خرسندي از برگزاري اين جلسه، سربلندي، عزت و اقتدار جمهوري اسلامي ايران را مديون رشادت ها و ايثار شهداي گرانقدر و ايثارگران دانست و خواستار توجه بيشتر به امور دانشجويان شاهد در زمينه هاي مختلف شد.
دکتر ابراهيم رحيمي در خصوص مطالبات دانشگاه هم گفت: ضمن حفظ احترام جايگاه دانشجويان شاهد، ضروري است اين مساله به صورت جدي پيگيري شود.
مديرکل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان چهارمحال و بختياري هم با تبريک انتصاب رئيس جديد دانشگاه آزاد اسلامي استان، از دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد به دليل همکاري و تعامل سازنده با بنياد شهيد به خصوص بحث مطالبات تشکر و قدرداني کرد.
فريبرز نجفي افزود: مساله مطالبات بنياد شهيد يک مساله کشوري است که متاسفانه به دليل مشکلات دولت گريبانگير دانشگاهها و بنياد شهيد شده است.
وي گفت: تا کنون در خصوص چگونگي پرداخت بدهي هاي بنياد شهيد مکاتبات متعددي بابنياد شهيد تهران شده و در صورت اخذ مجوز هاي لازم اين مساله باتعامل دانشگاه و بنياد شهيد حل خواهد شد.
حسين جعفري معاون توسعه و مديريت منابع انساني دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد هم در اين ديدار با اشاره به بخشنامه ارسالي از سوي سازمان مرکزي دانشگاه گفت: از اين پس مطالبات دانشگاه بايد از بنياد شهيد به صورت استاني پيگيري شود.
دکتر محمد خسروي دبير هيات امناي استان هم با اشاره به تفاهم نامه دانشگاه و بنياد شهيد ولزوم اجراي آن و نيز اشاره به مشکلات مالي دانشگاه از مسئولين بنياد شهيد خواهان پيگيري جدي تر امور شد.
در ادامه ساير اعضا نيز از جمله معاون آموزشي و معاون پژوهشي دانشگاه و معاون فرهنگي بنياد شهيد نقطه نظرات خود را در خصوص مسايل علمي پژوهشي و فرهنگي عنوان کردند.
تقدير و تجليل از دانشجويان ممتاز درسي و فرهنگي بر اساس معدل و رزومه علمي، هماهنگي با بنياد شهيد در خصوص برگزاري اردوهاي زيارتي مشهد مقدس و قم ويژه فعالين فرهنگي و ممتاز علمي به صورت مشترک با دانشگاه و بنياد شهيد از جمله مهمترين مصوبات اين نشست بود.
در پايان جلسه خانم رئيسي دبير ستاد شاهد دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد هم ضمن تشکر از اعضا،گزارشي از اقدامات انجام شده در حوزه ايثار و شهادت را بيان کرد.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن