کد مطلب: 130293
با ابلاغ دستورالعملي
جزئيات بازگشت به تحصيل دانشجويان بازمانده از تحصيل اعلام شد
تاریخ انتشار : 1398/10/02 08:38:00
نمایش : 667

معاون علوم انساني و هنر و معاون علوم، مهندسي و کشاورزي، دستورالعمل بازگشت به تحصيل دانشجويان باز مانده از تحصيل در دانشگاه آزاد اسلامي را ابلاغ کردند.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، حجت الاسلام والمسلمين دکتر عبدالحسين خسروپناه معاون علوم انساني و هنر و دکتر جواد علمائي معاون علوم، مهندسي و کشاورزي، دستورالعمل بازگشت به تحصيل دانشجويان باز مانده از تحصيل را به رؤساي استانها، واحدها، مراکز آموزشي و معاونت آموزش‌هاي عمومي و مهارتي دانشگاه آزاد اسلامي ابلاغ کردند.

براساس اين دستورالعمل، ادامه تحصيل دانشجويان رشته‌هاي غيرپزشکي دانشگاه آزاد اسلامي که به دلايل مختلف از ادامه تحصيل باز مانده اند (به جز دانشجوياني که به دليل وضعيت نامطلوب تحصيلي اخراج آموزشي شده اند) در صورت مراجعه تا پايان 99/6/31 بلامانع اعلام مي شود.

اين دستورالعمل مشمول دانشجويان تحصيلات تکميلي که فقط پايان نامه و رساله آنها باقي مانده است، نمي شود، لذا براي اين دانشجويان برابر ضوابط و مقررات آموزشي و با رعايت قوانين نظام وظيفه تصميم گيري به عمل مي آيد.

براساس بندهاي اين دستورالعمل، افرادي که رشته گرايش آنها در واحد دانشگاهي داير نبوده و در شرايط کنوني واحد و مرکز پذيرش دانشجو ندارند، مشمول اين دستورالعمل نمي شوند.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن