کد مطلب: 130258
دکتر ولايتي در ديدار اعضاي شوراي مرکزي بسيج اساتيد:
اساتيد بايد در برابر ناهنجاري‌ها به رسالت خود عمل کنند
تاریخ انتشار : 1398/09/06 08:58:24
نمایش : 2965

رئيس هيأت مؤسس و امناي دانشگاه آزاد اسلامي گفت: اساتيد بسيجي بايد در خط مقدم دفاع از ارزش‌ها و انقلاب باشند و در برابر ناهنجاري‌ها به رسالت خود عمل کنند.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، شوراي مرکزي بسيج اساتيد دانشگاه آزاد اسلامي به مناسبت گراميداشت هفته بسيج با دکتر علي اکبر ولايتي رئيس هيأت‌ موسس و امناي دانشگاه آزاد اسلامي ديدار و گفت‌وگو کردند.

دکتر ولايتي در اين نشست ضمن قدرداني از فعاليت هاي کانون هاي بسيج اساتيد دانشگاه آزاد اسلامي سراسر کشور گفت: نهادهاي انقلابي و خصوصاً بسيج بايد تلاش کنند تا دانشگاه آزاد، در مسير فرهنگي و ديني، به سطح رشد و تعالي دست يابد.

وي به اقدامات انجام شده در دوره تحولي دانشگاه آزاد اسلامي اشاره کرد و افزود: تخريب ارزش هاي ديني و آرمان هاي نظام و انقلاب در دانشگاه پذيرفتني نيست.

دکتر ولايتي با تأکيد بر اينکه اساتيد بسيجي بايد در خط مقدم دفاع از ارزشها و انقلاب باشند، اظهار داشت: اساتيد بايد در برابر ناهنجاري ها به رسالت خود عمل کنند.

در ابتداي اين ديدار، دکتر سيد محمود هاشمي رئيس بسيج اساتيد دانشگاه آزاد اسلامي نيز ضمن قدرداني از حمايت هاي مسئولان دانشگاه، گزارشي از فعاليت بسيج اساتيد ارائه کرد.

در ادامه اين نشست اعضاي شوراي مرکزي نظرات و ديدگاه‌هاي خود را مطرح کردند.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن