کد مطلب: 130238
با حکم دکتر طهرانچي
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري منصوب شد
تاریخ انتشار : 1398/08/22 07:35:12
نمایش : 1243

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي در حکمي دکتر ابراهيم رحيمي را به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري و واحد شهرکرد منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، دکتر محمدمهدي طهرانچي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي با صدور حکمي، دکتر ابراهيم رحيمي را به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري و واحد شهرکرد منصوب کرد.

در متن حکم دکتر طهرانچي آمده است:

برادر گرامي جناب آقاي دکتر ابراهيم رحيمي

با اهداي سلام و تحيات

با توجه به مراتب تعهد و سوابق ارزنده جنابعالي، به موجب اين حکم به عنوان «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري و واحد شهرکرد» منصوب مي‌شويد.

از جناب‌عالي انتظار مي‌رود با بهره‌گيري از کليه امکانات مادي و معنوي و سرمايه‌هاي انساني دانشگاه و تاکيد بر خلاقيت‌هاي فردي و مديريت اسلامي در جهت اعتلاي واحدهاي دانشگاه براساس محورهاي ذيل در آن استان بکوشيد.

1- استقرار مباني ديني و فرهنگي و توجه به امر تربيت در کنار آموزش به عنوان رکن اساسي سياست‌هاي فرهنگي دانشگاه

2- ارتقاي کيفيت آموزشي متناسب با نيازهاي جامعه در طرح آمايش سرزمين

3- ارتقاي سطح پژوهش‌هاي کاربردي و توسعه‌اي و استفاده بهينه از پژوهش‌هاي تحصيلات تکميلي در حل مشکلات کشور در چارچوب طرح پايش آزاد

4- ارتقاي فرهنگ سازماني و پياده‌سازي نظام چابک اداري و ايجاد فرهنگ پاسخگويي و حفظ کرامت انساني خانواده بزرگ دانشگاه و ذي‌نفعان آن

5- افزايش بهره‌وري همه عوامل، در چارچوب رسالت دانشگاه با تأکيد بر رعايت قوانين و مقررات از طريق اجراي طرح‌هاي سرمايه‌گذاري با هدف بسترسازي براي نوآوري فناورانه و اشتغال دانش‌بنيان اعضاي خانواده بزرگ دانشگاه

6- صيانت از دارايي‌ها و سرمايه‌هاي دانشگاه با رعايت انضباط مالي و مديريت و کاهش هزينه‌هاي غيرضرور با تاکيد بر استفاده از کالاهاي ايراني به منظور تقويت و حمايت از توليدات داخلي

7-هدايت و هماهنگي يکپارچه بين واحدهاي زيرمجموعه استان در چارچوب رسالت‌ها، اهداف و مأموريت‌هاي دانشگاه در سطح ملي و استان و نظارت بر حسن اجراي امور در اين واحدها

8- تعامل موثر و الهام‌بخش با هيأت امناء و مسئولين استاني و کمک در جهت توسعه هوشمند منطقه‌اي در استان مبتني بر طرح آمايش دانشگاه

اميد است با اتکال به درگاه ذات اقدس احديت، در راه خدمت به اسلام و مسلمين و اهداف مقدس نظام جمهوري اسلامي موفق و مؤيد باشيد.

محمدمهدي طهـرانچي

دکتر ابراهيم رحيمي متولد سال 1355 و دانش‌آموخته دکتري تخصصي دامپزشکي، گرايش بهداشت مواد غذايي از واحد علوم و تحقيقات و عضو هيات علمي تمام وقت واحد شهرکرد با مرتبه علمي استاد تمام است.

وي سوابق اجرايي همچون معاونت پژوهش و فناوري، رياست دانشکده دامپزشکي، مديريت گروه‌هاي آموزشي واحد شهرکرد را در کارنامه خود دارد.

تاکنون بيش از 100 عنوان مقاله علمي، پژوهشي، ترويجي و پنج عنوان کتاب از دکتر رحيمي سرپرست جديد دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري و واحد شهرکرد به چاپ رسيده است.

دکتر طهرانچي همچنين در نامه‌اي جداگانه، ضمن موافقت با تقاضاي بازنشستگي دکتر مظاهر نيکخواه رئيس سابق دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري و واحد شهرکرد، از زحمات و تلاش‌هاي وي در دوران مسئوليت اين دانشگاه تشکر و قدرداني کرد.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن