کد مطلب: 130216
همزمان با دانشگاه هاي سراسر کشور:
نشست توجيهي دانشجويان جديدالورود سال تحصيلي 99-98 دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد
تاریخ انتشار : 1398/07/11
نمایش : 1231
دانشجويان جديد دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد در نشستي با مسئولان دانشگاه، با قوانين و مقررات مالي، آموزشي، پژوهشي، دانشجويي و همچنين دستورالعمل آراستگي، شئون فرهنگي و رفتاري در دانشگاه آزاد اسلامي آشنا شدند.
 
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
گردهمايي دانشجويان جديدالورود مقاطع کارداني، کارشناسي و کارشناسي ارشد در دو نوبت صبح و عصر ويژه دانشجويان دختر و پسر با حضور مسئولين دانشگاه وبا هدف آشنايي با قوانين و مقررات آموزشي، پژوهشي، فرهنگي، دانشجويي و مالي به همت معاونت دانشجويي فرهنگي در تالار امام خميني (ره) دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد برگزار شد.
رييس دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد باتسليت ايام محرم و خوش آمد گويي به دانشجويان جديد گفت: دانشگاه آزاد اسلامي يکي از برکات انقلاب اسلامي است که با پسوند اسلامي نام­گذاري شده و علمي است که بنيان آن بر پايه­ي اسلام گذاشته شده است. بنابراين همه چيز دردانشگاه آزاد اسلامي به مباني ديني و اسلامي توجه دارد.
دکتر مظاهر نيکخواه افزود: هر محيط دانشگاهي داراي مقررات و قوانين خاصي است که ملزم به رعايت آن­ها هستيم. مسئولين در دانشگاه به عنوان اولياي دانشگاه به تجربه دريافتند که اين قوانين بايد رعايت شود و اين تجربه گرانبها را به صورت رايگان در اختيار شما قرار مي دهند.
وي اظهار داشت: بالا بردن کيفيت آموزشي، پژوهشي، دانشجويي و فرهنگي در دانشگاه از جمله سياست هاي کلان رياست عاليه دانشگاه آزاد اسلامي است که اين امر در توسعه و ترقي دانشگاه و پيشرفت دانشجويان نقش به سزايي دارد.
دکترنيکخواه تصريح کرد: امسال تاکنون حدود 2000 دانشجوي جديد در واحد شهرکرد پذيرش شده اند؛ که جذب اين تعداد دانشجوي جديد در يک واحد دانشگاهي جامع، نشان دهنده اين است که دانشگاه پاسخ گوي نيازها و پتانسيل هاي موجود در جامعه و منطقه است.

وي در ادامه خاطر نشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد يکي از واحدهاي دانشگاهي جامع و داراي 280 نفر عضو هيت علمي، 650 نفر استاد مدعو و امکانات رفاهي بي‌نظيري است؛ و حدود 8 هزاردانشجو در 120رشته در مقاطع مختلف کارداني، کارشناسي، کارشناسي ارشد و دکتري مشغول به تحصيل هستند.
در اين نشست، حجت الاسلام والمسلمين دکتر رضا قاسمي نژاد مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري، در خصوص دفتر نهاد در دانشگاه ها و آشنايي دانشجويان با وظايف نهاد مطالبي را عنوان کرد.
همچنين دکتر موسي مولوي معاون فرهنگي، دانشجويي، مهندس حسين جعفري کاکلکي معاون توسعه، دکتر حکمت الله رياحي معاون آموزشي و دکتر حسين سازگار معاون پژوهشي مطالبي را در خصوص قوانين و مقررات حوزه خود براي دانشجويان جديد ارائه دادند.
معاون فرهنگي و دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد همچنين در نشستي با والدين دانشجويان جديد، مطالبي را در خصوص دستورالعمل آراستگي و قوانين حاکم بر خوابگاه ها عنوان کرد.
اضافه مي شود: در حاشيه اين مراسم تشکل ها و کانون هاي دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد هم با توزيع بروشور و تراکت به معرفي کانون و تشکل خود پرداختند و از دانشجويان جديد عضو گيري کردند.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن