کد مطلب: 130214
همزمان با بزرگداشت هفته دفاع مقدس:
ديدار مسئولين دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد با خانواده هاي شهيدان و جانبازان هشت سال دفاع مقدس
تاریخ انتشار : 1398/07/08
نمایش : 989
رييس دانشگاه آزاد اسلامي و جمعي ازمسئولان دانشگاه با خانواده شهيدان والامقام، شهيد سهراب شيخ ساماني و سرلشگرخلبان، شهيد مفقود الاثر نعمت الله اکبري ساماني و جانباز سرافراز، حسين سليماني فارساني ديدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومي:
در اين ديدارها، همسر شهيد والامقام شهيد سهراب شيخ ساماني به بيان خصوصيات بارز اخلاقي شهيد پرداخت.
همچنين در ديدار با مادر شهيد نعمت الله اکبري ساماني، بخشي از فداکاري ها و جانفشاني هاي اين شهيد مفقودالاثر از زبان مادر شهيد بيان شد.
شهيد سهراب شيخ ساماني متولد سال 1339 در شهـر سامان بود که در 19 خردادماه 1366 در جبهه مهران در سن 27 سالگي به فيض شهادت نائل شد.
خلبان شهيد نعمت‌الله اكبري ساماني از لبيک‌گويان امام خميني(ره) و از شاگردان مكتب اسلام بود كه در بيست و سوم آبان 1359 در آخرين پروازي که در غرب دزفول انجام داد، هواپيمايش مورد اصابت پدافند موشكي دشمن قرار گرفت و مفقودالاثر شد.
بعد از ديدار با مادر شهيد خلبان، مسئولين دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد به همراه مسئولين بنياد شهيد سامان از المان شهيد والامقام انقلاب در ميدان شهداي شهرسامان بازديد کردند.
اضافه مي شود: ديدار با حسين سليماني فارساني دانشجوي رشته حقوق دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد و جانباز سرافراز دوران دفاع مقدس که در منطقه گيلان غرب به دليل اصابت ترکش از ناحيه پا مجروح شده بود؛ يکي ديگر از برنامه هاي بازديد از خانواده شهدا و جانبازان در هفته دفاع مقدس بود.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن