کد مطلب: 130212
انتخاب رشته تکميل ظرفيت متقاضيان رشته‌هاي با آزمون دانشگاه آزاد اسلامي آغاز شد
تاریخ انتشار : 1398/07/03 10:05:52
نمایش : 1510

انتخاب رشته تکميل ظرفيت متقاضيان رشته هاي با آزمون دانشگاه آزاد اسلامي شرکت کننده در آزمون سراسري سال 98 آغاز شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، تکميل ظرفيت متقاضيان رشته هاي با آزمون دانشگاه آزاد اسلامي شرکت کننده در آزمون سراسري سال 98 آغاز شد.

به اطلاع تمام داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسري سال 98 که بر اساس کارنامه صادره از سوي سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته شده اند، مي رساند، جهت شرکت در تکميل ظرفيت دانشگاه آزاد اسلامي، مي‌توانند از امروز سه شنبه 2 مهر ماه تا ساعت 24 روز شنبه 6 مهرماه با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذيرش به نشاني http://azmoon.org نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

داوطلبان واجد شرايط مي توانند با استفاده از کد دسترسي مندرج در ذيل کارنامه و کد ملي به سامانه وارد شده و پس از پرداخت وجه انتخاب رشته نسبت به انتخاب حداکثر 100 رشته و محل متناسب با گروه آزمايشي مربوطه اقدام کنند.

داوطلباني که علاوه بر گروه آزمايشي اصلي در گروه هاي هنر و زبان خارجي شرکت کرده و مجاز به انتخاب رشته شده‌اند مي‌توانند در صورت تمايل رشته/ محل هاي اين گروه را در ميان انتخاب هاي يکصدگانه خود منظور کنند.

داوطلبان لازم است ابتدا از وجود رشته/ محل مورد امتحاني خود در دفترچه راهنماي انتخاب رشته اطمينان حاصل کنند و سپس اقدام به پرداخت وجه انتخاب رشته دوره مربوطه کنند.

نتايج اين مرحله از تکميل ظرفيت تا اواسط مهر ماه اعلام خواهد شد.

انتهاي پيام/

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن