کد مطلب: 130211
با صدور پيامي؛
دکتر مظاهر نيکخواه آغاز سال تحصيلي جديد را به استادان و دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري تبريک گفت
تاریخ انتشار : 1398/07/02 11:22:03
نمایش : 1364
رييس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري با صدور پيامي، آغاز سال تحصيلي جديد را به استادان، دانشجويان و کارکنان خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامي تبريک گفت.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
در متن پيام تبريک رييس دانشگاه آزاد اسلامي استان آمده است:
«ن والقلم و مايسطرون»
قسم به قلم و آنچه مي نويسد و سپاس آن را که به بشر قدرت تفکر و انديشه عنايت فرمود و زمينه پيشرفت و تعالي او را فراهم کرد. بار ديگر فصل «مهر» از راه رسيد و صحيفه نوراني دانش با انگشت تکاپو و تلاش دانشجويان و صاحبان کسب علم و کمال ورق خورد و ملائک بال خود را براي حضور آنان گسترانيده و پروردگار توفيق خدمت را به تني از بندگان خود عنايت فرموده است.
آغاز سال تحصيلي و شروع دلنشين درس و دانشگاه را به جامعه دانشگاهي و دانشجويان عزيز دانشگاه‌هاي آزاد اسلامي شهرکرد، بروجن، فارسان، اردل، کوهرنگ و لردگان به ويژه دانشجويان جديدالورود، صميمانه تبريک گفته و براي همگان دستيابي به مدارج عالي علمي، ديني و اخلاقي، توأم با موفقيت، بهروزي و سعادت را از درگاه خداوند متعال خواهانم.
اميد است به فضل الهي و تحت توجهات حضرت ولي عصر (عج) در سال رونق توليد، که از سوي مقام معظم رهبري نامگذاري شده است؛ در طول سال تحصيلي 99-98 در جهت تهذيب، خودسازي، علم اندوزي و بومي کردن دستاوردهاي حاصله، تلاش و کوشش کرده و در آينده، گنجينه‌اي از گوهرهاي کم نظير علم و معرفت براي پيشرفت کشور باشيد. در پايان آرزوي عزت و سربلندي براي يکايک شما آينده سازان ايران سرافراز و عزيز دارم.
 
دکتر مظاهر نيکخواه
رييس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري
و واحد شهرکرد
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن