کد مطلب: 130210
با صدور پيامي
دکتر طهرانچي آغاز سال تحصيلي جديد را به اساتيد و دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي تبريک گفت
تاریخ انتشار : 1398/07/02 10:35:33
نمایش : 2230

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي با صدور پيامي، آغاز سال تحصيلي جديد را به اساتيد، دانشجويان و کارکنان خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامي تبريک گفت.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، دکتر محمدمهدي طهرانچي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي با صدور پيامي، آغاز سال تحصيلي جديد را به اساتيد، دانشجويان و کارکنان خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامي تبريک گفت.

در متن پيام رئيس دانشگاه آزاد اسلامي آمده است:

بسمه تعالي

با حمد و ستايش به محضر باري تعالي و درود بر پيامبر خاتم (ص) و اهل بيت کرامش که چراغ راه بشريت‏‌اند

فرارسيدن سال تحصيلي جديد را به همه استادان گرانقدر، دانشجويان عزيز و کارکنان خدوم خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامي ‏تبريک و تهنيت مي‌‏گويم.

ماه مهر نماد تحرک و پويايي و فصل پاييز را بايد آغازي دوباره براي دانش‌پژوهاني دانست که بي‌‏ترديد حضور پرفروغ آنان در عرصه اجتماعي موجب تقويت خودباوري و رويکرد تحولي در جامعه مي شود.

دانشگاه آزاد اسلامي به عنوان مولود انقلاب اسلامي، دانشگاهي از مردم، براي مردم است که به عنوان بزرگترين دانشگاه حضوري جهان پس از سه دهه حضور فعال در عرصه آموزش عالي و رفع نيازهاي کشور در حوزه آموزشي و پژوهشي، امروز مدارس خود را در راستاي تحقق سند تحول آموزش و پرورش تحت نام آموزش‏‌هاي عمومي و مهارتي به صورتي کارآمد ساماندهي کرده است.

دانشگاه آزاد اسلامي اجراي سياست‏‌هاي کلي علم و فناوري که همواره مورد تاکيد مقام معظم رهبري است را عامل موثري در تغيير رويکردهاي موجود در اين حوزه قلمداد مي‌‏کند، به طوري که عمل به اين سياست‌ها به جهت بهره‌برداري راهبردي از علم و فناوري، تقويت عزم ملي به جهت تقويت و گسترش گفتمان توليد علم و جنبش نرم‌افزاري در کشور، ارتقاي روحيه نشاط و اميد، تشکيل کرسي‌هاي نظريه‏‌پردازي و تقويت فرهنگ‏ کسب و کار متناسب با اقتصاد دانش‌بنيان را ضروري مي داند.

دانشگاه آزاد اسلامي در سال جاري توسعه هوشمند منطقه‌اي در مناطق محروم و کل کشور را هدف قرار داده که بدون شک اين امر با همت و توان اعضاي هيات علمي، دانشجويان و کارکنان دانشگاه قابل تحقق خواهد بود.

يکي ديگر از برنامه‏‌هايي که به دنبال تحقق آن هستيم، موضوع «هر دانشجو، يک تخصص، يک مهارت» است که حقيقتاً يکي از نيازهاي ضروري جامعه به شمار مي‌‏آيد، يعني دانشگاه علاوه بر توجه به مسائل نظري و تئوريک علوم، به آموزش مهارتي دانشجويان نيز تمرکز خواهد کرد که در آينده‏‌اي نزديک شاهد نيروي انساني باکيفيت و کارآمد در خدمت جامعه باشيم.

از همه دانشجويان، استادان و پژوهشگران گرانقدر مي‌‏خواهم در سال تحصيلي پيش رو با جديت در جهت تحقق شعار سال و توسعه کشور مبتني بر دانش بومي ‏و توليد ثروت از دانش مبادرت ورزند. مسلماً حضور پر‏قدرت دانشگاهيان در عرصه‏‌هاي مختلف اجتماعي موجب افزايش اعتماد، اميد و نشاط جامعه مي‌‏شود.

اميدوارم سال تحصيلي جديد همراه با تحقق هدف‏‌هاي ارزشمند جامعه علمي ‏کشور به ويژه دانشگاه آزاد اسلامي ‏و نويدبخش نيل به دستاوردهاي علمي‏ در عرصه‏‌هاي ملي و بين‌‏المللي باشد.

از خداوند منان براي يکايک عزيزان آرزوي سلامتي و موفقيت دارم.

محمد مهدي طهرانچي

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي

انتهاي پيام/

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن