کد مطلب: 130205
برگزاري کلاس معارف اسلامي ويژه مديران استان چهارمحال و بختياري به ميزباني دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد
تاریخ انتشار : 1398/06/20
نمایش : 1154
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
کلاس معارف اسلامي ويژه مديران استان چهارمحال و بختياري به ميزباني دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد در دفتر نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه شهرکرد با حضور معاونين و مديران کل دستگاه‌هاي اجرايي برگزار شد.
رييس دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد در اين نشست ضمن تسليت ايام محرم و شهادت امام حسين (ع) در خصوص فلسفه قيام آن حضرت و امر به معروف و نهي از منکر مطالبي را عنوان کرد.
دکتر مظاهر نيکخواه گفت: يکي از سياست هاي کلان دانشگاه آزاد اسلامي در راستاي پيشبرد اهداف عالي آموزش، راه اندازي رشته هاي جديد کاربردي و مهارت محور در مقاطع مختلف تحصيلي به ويژه تحصيلات تکميلي براي ايجاد اشتغال جوانان است.
وي اظهار داشت: ظرفيت ها و پتانسيل هاي قابل ملاحظه اي در دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد وجود دارد که انتظار مي رود با همکاري مديران دستگاه هاي اجرايي، خانواده ها و بخصوص داوطلبان ورود به دانشگاه با اين قابليت ها آشنا شوند و بتوانند در 88 رشته کارداني و کارشناسي بدون آزمون و حدود 50 رشته کارشناسي ارشد و دکتري ادامه تحصيل دهند.
رييس دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد در ادامه خاطرنشان کرد: داوطلبان ورود به دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد مي توانند با مراجعه به مراکز مشاوره تحصيلي رايگان در سطح شهرکرد از استادان مجرب دانشگاه مشاوره بگيرند و براي ادامه تحصيل در پايگاه اينترنتي به نشاني AZMOON.O انتخاب رشته کنند.
آيت الله نجم الدين طبسي استاد حوزه و دانشگاه هم در خصوص قيام امام حسين (ع) و اهداف قيام آن امام همام، مطالبي را در جمع مديران اجرايي ادارات عنوان کرد.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن