کد مطلب: 130195
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد خبر داد؛
صدور مجوز توليد و بسته‌بندي ۲۰ محصول دارويي در چهارمحال و بختياري/ اردوگاه ورزشي راه‌اندازي مي‌شود
تاریخ انتشار : 1398/05/16 10:20:05
نمایش : 743

مظاهر نيکخواه در گفتگو با خبرنگار گروه استان‌هاي خبرگزاري آنا به مهم‌ترين دستورکارهاي مصوب در شانزدهمين جلسه هيئت‌امناي دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري اشاره و اظهار کرد: در اين جلسه درباره چهار طرح اقتصادي مواد شوينده، توسعه گاوداري، توليد محصولات لبني، ساخت و تعمير تجهيزات آزمايشگاهي و اسانس‌گيري از گياهان معطر بحث و تبادل‌نظر شد.

وي اضافه کرد: ايجاد و راه‌اندازي اردوگاه ورزشي در چهارمحال و بختياري با محور دانشگاه آزاد اسلامي نيز در اين جلسه مورد تصويب قرار گرفت؛ مصوبه پاياني هم بحث حسابرسي مستقل شرکت رازدار بود که مقرر شد تا پايان سال ۱۳۹۶ مورد بررسي قرار بگيرد.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي چهارمحال و بختياري و واحد شهرکرد در بخش ديگري از سخنان خود کشت گياهان دارويي در اين دانشگاه را از برنامه‌هاي پيش‌رو عنوان و بيان کرد: چهارمحال و بختياري قطب گياهان دارويي است و در اين راستا مجوز توليد و بسته‌بندي ۲۰ محصول دارويي صادر شده است و برنامه مفصلي در اين زمينه داريم.

نيکخواه درباره تغيير سال مالي دانشگاه آزاد اسلامي نيز عنوان کرد: با اين سياست قدرت مانور رؤسا روي بودجه و شهريه دانشجويان بيشتر مي‌شود و بودجه مطابق سياست واحدهاي دانشگاهي در مسير درست قرار خواهد گرفت.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن