کد مطلب: 130185
پشتيباني از فعاليت‌هاي علمي و فرهنگي دانشجويان مستعد تحصيلي کشور در سال تحصيلي 99-1398
تاریخ انتشار : 1398/05/06 14:35:04
نمایش : 2603
اطلاعيه شماره 1
 

به اطلاع مي‌رساند بنياد ملي نخبگان بر اساس آيين‌نامه "پشتيباني از فعاليت‌هاي علمي و فرهنگي دانشجويان مستعد تحصيلي کشور" در سال تحصيلي 99-1398 اعتبارها و تسهيلاتي را به دانشجويان مستعد دانشگاه‌ها و مراکز آموزش‌عالي کشور اعطا مي‌کند.
مهمترين نکات براي ثبت درخواست بهره‌مندي از پشتيباني‌ها به شرح زير است:
  1. دانشجويان هريک از دانشگا‌ها و مراکز آموزش عالي کشور که واجد شرايط مذکور در شيوه‌نامه پشتيباني از فعاليت‌هاي علمي و فرهنگي دانشجويان مستعد تحصيلي کشور در سال تحصيلي 99-1398 (بخش تسهيلات و حمايت هاي وبگاه bmn.ir) هستند، مي‌توانند درخواست خود را از طريق سامانه اطلاعاتي بنياد (به نشاني sina.bmn.ir) ثبت نمايند.
  2. فرايند ثبت‌نام آن دسته از متقاضياني که در حال حاضر دانشجو هستند، از پنجم تيرماه سال 1398 آغاز مي‌شود. دانشجويان بايد اطلاعات خود را به همراه تصاوير و مدارک مربوطه، در سامانه سينا بارگذاري و يا به‌روزرساني کنند. متقاضيان حداکثر تا پايان روز 15/5/1398 (غيرقابل تمديد) فرصت خواهند داشت گزينه «درخواست بررسي پرونده براي بهره‌مندي از پشتيباني‌هاي دانشجويي» را در بخش «ثبت درخواست‌ها»ي سامانه انتخاب کنند.
تذکر 1. براي ارائه آخرين معدل (معدل فعلي)، نياز به درج مستندات نيست؛ اما براي معدل کل مقاطع تحصيلي قبلي لازم است مستندات در سامانه ثبت شود.
تذکر 2. زمان ثبت درخواست دانشجويان نوورود در هر يک از مقاطع تحصيلي، متعاقباً از طريق وبگاه بنياد ملي نخبگان اطلاع‌رساني خواهد شد.
  1. بنياد ملي نخبگان پس از بررسي درخواست‌ها و بر اساس ظرفيت ساليانه، نتيجه اوليه پذيرش متقاضياني که بالاترين امتياز را از مجموعه فعاليت‌هاي علمي ، پژوهشي و فناورانه در مقايسه با ساير افراد کسب کرده‌اند را (صرفاً از طريق سامانه سينا) اعلام خواهد کرد.
تذکر 3. با توجه به اين‌که نتايج اوليه صرفاً بر اساس مدارک ادعايي مندرج در سامانه سينا اعلام خواهد شد، قوياً تأکيد مي‌شود متقاضيان، با مطالعه دقيق شيوه‌نامه و راهنماهاي مرتبط، از بارگذاري اطلاعات نامعتبر و نامربوط در سامانه خودداري نمايند. ضمناً در صورتي که در هر مرحله از بررسي‌ها مشخص شود که متقاضي آگاهانه اطلاعاتي نامعتبر و خلاف واقع بارگذاري کرده است، مطابق مقررات و ضوابط حقوقي بنياد با وي برخورد خواهد شد.
تذکر 4. در بخش «ثبت مدارک» مربوط به افتخارات در سامانه، براي جلوگيري از درج اشتباه افتخار يا مستندات نامربوط، قبل از درج افتخار مورد نظر، راهنماي مربوط به آن را مطالعه فرماييد.
تذکر5. اکيداً توصيه مي‌شود متقاضيان دقت لازم را در تکميل اطلاعات و بارگذاري آنها در سامانه سينا، بکار بندند. زيرا پس از تأييد درخواست در سامانه، امکان اصلاح اطلاعات نادرست وجود ندارد و در صورت اثبات درج اطلاعات خلاف واقع، متقاضي از فهرست مشمولان بنياد حذف خواهد شد.
 
جهت کسب اطلاعات بيشتر به نشاني chb.bmn.ir مراجعه و يا با شماره 32261493 - 038 بنياد نخبگان استان چهارمحال و بختياري تماس حاصل نماييد.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن