کد مطلب: 130178
کسب مقام نائب قهرماني تيم بسکتبال سه نفره دانشجويان پسر دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد
تاریخ انتشار : 1398/05/02 11:27:49
نمایش : 2149
تيم بسکتبال سه نفره پسران دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد، در مسابقات سراسري دانشجويان دانشگاه هاي آزاد اسلامي کشور، خوش درخشيدند.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
سرپرست اداره امور ورزشي و فراغت دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد با اعلام اين خبر گفت: در اين دوره از مسابقات که به ميزباني دانشگاه آزاد اسلامي واحد نجف آباد به مدت سه روز برگزار شد؛ نماينده واحد شهرکرد در مرحله گروهي با غلبه بر نمايندگان تيم هاي استان هاي گيلان و خراسان شمالي موفق شد به عنوان سرگروه به مرحله بعد صعود کند.
دکترجواد مرادي بيان داشت: تيم دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد همچنين در مرحله حذفي مسابقات، با پيروزي مقابل نمايندگان استان هاي زنجان و خوزستان موفق به حضور در فينال مسابقات شد و در بازي نهايي علي رغم تمامي شايستگي و در عين ناباوري با اختلاف يک امتياز نسبت به تيم البرز موفق به کسب جايگاه دوم و مقام نائب قهرماني شد.
وي در ادامه افزود: اين دوره از مسابقات در سايت بين المللي فدراسيون جهاني بسکتبال   FIBA ثبت شده است که حکايت از سطح بالاي مسابقات داشت و خوشبختانه نام دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد در اين دوره از مسابقات در جايگاه دوم ثبت شد و اعضاي تيم در رنکينگ امتيازي هم در جايگاه بالايي قرار گرفتند.
علي جمشيدي، نيما متقي، ناصر عليمرداني وآرمان توسلي اعضاي تيم دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد بودند که با سرپرستي دکترجواد مرادي در اين دوره از مسابقات حضور يافتند.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن