کد مطلب: 130173
شرکت بيش از 35 نفر از کارکنان دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد درکارگاه آموزشي ويژه طلايه داران امربه معروف و نهي از منکر
تاریخ انتشار : 1398/04/24 08:38:47
نمایش : 1347
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
بيش از 35 نفر از کارکنان عضو شوراي امر به معروف ونهي از منکر دانشگاه درکارگاه آموزشي طلايه داران امر به معروف و نهي از منکر شرکت کردند.
معاون فرهنگي دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد با اعلام اين خبر گفت: کارگاه آموزشي ويژه طلايه داران امر به معروف و نهي از منکر به مدت 22 روز از ساعت 18:30 تا 20:30 در سالن همايش هاي سازمان تبليغات برگزار شد.
دکتر موسي مولوي افزود: اهميت امر به معروف و نهي از منکر، تلاش دشمن براي استحاله، بايدها و نبايدهاي جامعه منتظر، مساجد و جامعه آرماني، ابتذال اجتماعي و ناهنجاري ها و وظيفه طلايه داران در برابر آن، منکرات سياسي، اداري و اقتصادي در جامعه، معنويت و اخلاق و نظرات مقام معظم رهبري در بيانيه در اين خصوص اهم موضوعاتي است که در اين کارگاه مطرح و مورد بررسي قرار مي‌گيرد.
وي بيان داشت: اين کارگاه به همت نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه شهرکرد و جهت اعضاي شوراي امر به معروف و نهي از منکر دستگاه هاي اجرايي و دانشگاه هاي استان چهار محال و بختياري برگزار شد و شرکت کنندگان ضمن استفاده از سخنراني استادان مدعو من جمله آقا تهراني، حجت الاسلام مهدي طائب، آيت الله طبسي، آيت الله ميرباقري و حجت الاسلام صديقي وحجت الاسلام ماندگاري به بحث وتبادل نظر در مورد نقش امر به معروف و نهي از منکر در جامعه سازي  پرداختند.
وي در پايان تصريح کرد: شرکت ياوران امربه معروف و نهي از منکر دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد در اين دوره از کلاس ها نسبت به ساير ادارات قابل توجه بود.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن