کد مطلب: 130167
پذيرش براساس سوابق تحصيلي در مقطع کارداني پيوسته دانشگاه آزاد اسلامي آغاز شد
تاریخ انتشار : 1398/04/19 09:53:55
نمایش : 855

پذيرش بر اساس سوابق تحصيلي در مقطع کارداني پيوسته نيمسال اول 99-98 دانشگاه آزاد اسلامي آغاز شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، پذيرش بر اساس سوابق تحصيلي در مقطع کارداني پيوسته نيمسال اول 99-98 دانشگاه آزاد اسلامي از امروز 18 تير تا 6 شهريور انجام مي شود.

به اطلاع متقاضيان تحصيل در رشته هاي مقطع کارداني پيوسته دانشگاه آزاد اسلامي مي رساند، پذيرش دانشجو در تمام رشته هاي اين مقطع در دانشگاه آزاد اسلامي صرفاً بر اساس سوابق تحصيلي انجام مي شود، لذا تمام افراد واجد شراط مي توانند از امروز سه شنبه 18 تير ماه تا روز چهارشنبه 6 شهريور با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذيرش دانشگاه به نشاني www.azmoon.org ضمن دريافت دفترچه راهنما و کسب آگاهي هاي کامل در خصوص شرايط ثبت نام و انتخاب رشته، نسبت به خريد کارت اعتباري و ثبت نام خود اقدام کنند.

داوطلبان در اين سامانه مجاز به انتخاب يک رشته در حداکثر 20 محل دانشگاهي خواهند بود و گزينش دانشجو در اين مرحله صرفاً بر اساس سوابق تحصيلي (معدل کل ديپلم) صورت خواهد گرفت.

هر متقاضي با توجه به مدرک پايان دوره متوسطه خود در شاخه هاي فني و حرفه اي، کاردانش و يـا ديـپلم هنرستان نظام قديم، تنها مجاز به انتخـاب يـک رشـته تحصيلي براي ثبت نام در دوره کارداني پيوسته است.

لازم به ذکر است رشته تربيت بدني از قاعده فوق مسـتثني است و متقاضيان مي توانند در صورت تمايل اين رشته را به عنوان رشته تحصيلي انتخاب کنند.

تطابق رشته فارغ التحصيلي داوطلبان در دوره متوسطه با رشته انتخابي در دوره کارداني پيوسته، در محل دانشگاهي مربوطه صورت خواهد پذيرفت، لذا به داوطلبان اکيداً توصيه مي شود شرط تطابق رشته ( مطابق جدول صفحات 13 الي 15 دفترچه راهنما) را در انتخاب خويش لحاظ دارند.

داوطلبان لازم است معدل کل ديپلم خود را دقيقاً مطابق معدل مندرج در مدرک فارغ التحصيلي درج کنند. در صورت مغايرت معدل اعلامي با معدل مندرج در مدرک فارغ التحصيلي از ثبت نام و ادامه تحصيل فرد جلوگيري خواهد شد و قبولي وي لغو مي شود. مسئوليت ناشي از عدم رعايت دقيق ضوابط و شرايط اعلام شده در دفترچه راهنماي ثبت نام براي هر رشته تحصيلي به عهده داوطلب بوده و چنانچه عدم رعايت ضوابط و شرايط ( سهوي يا عمدي) حتي پس از قبولي فرد در اين مرحله پذيرش و يا هر مرحله از تحصيل مشخص شود قبولي وي در دانشگاه ((کان لم يکن تلقي)) و از ادامه تحصيل او ممانعت به عمل مي آيد.

گفتني است نتايج اين دوره، اواسط شهريور ماه اعلام خواهد شد.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن