کد مطلب: 130163
جزئيات زمان مصاحبه دوره‌هاي باآزمون و بدون آزمون دکتري دانشگاه آزاد اسلامي اعلام شد
تاریخ انتشار : 1398/04/15 12:15:04
نمایش : 994

تاريخ و زمان مصاحبه داوطلبان 33 رشته آزمون دکتري تخصصي و دوره بدون آزمون (ويژه استعدادهاي درخشان) دانشگاه آزاد اسلامي اعلام شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، تاريخ و زمان مصاحبه داوطلبان 33 رشته آزمون دکتري تخصصي و دوره بدون آزمون ويژه استعدادهاي درخشان دانشگاه آزاد اسلامي اعلام شد.

داوطلبان دعوت شده به مصاحبه 33 رشته اعلام شده که نسبت به ثبت‌نام در سامانه به منظور اعلام آمادگي جهت شرکت در مصاحبه اقدام نموده‌اند، مي‌توانند با مراجعه به سامانه اينترنتي مرکز سنجش و پذيرش به نشاني http://azmoon.net از تاريخ و زمان مصاحبه خود مطلع شوند.

مصاحبه تمام رشته‌هاي دوره دکتري تخصصي دانشگاه آزاد اسلامي از روز شنبه 22 تيرماه در واحد علوم و تحقيقات تهران برگزار مي‌شود.

داوطلبان لازم است در زمان حضور جهت مصاحبه و ارزيابي تخصصي، مدارک شناسايي (اصل شناسنامه و کارت ملي)، تمام سوابق علمي، آموزشي، تحقيقاتي شامل مقاله، پروژه، ترجمه، تاليف، گواهي ثبت اختراع و يا کسب مقام در جشنواره‌هاي علمي در زمينه‌هاي مرتبط با رشته به انضمام نسخه‌اي از ريز نمرات و پايان‌نامه کارشناسي ارشد و مدرک زبان خارجي معتبر را همراه خود داشته باشند.

نتايج تمام رشته‌هاي دوره دکتري تخصصي دانشگاه آزاد اسلامي همزمان با نتايج ساير دانشگاه‌ها تا هفته اول شهريور ماه اعلام خواهد شد.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن