کد مطلب: 130141
بيانيه دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري در سالروز فتح خرمشهر:
تاریخ انتشار : 1398/03/02
نمایش : 1091
آزاد سازي خرمشهر، اعلام شکست طرح استکباري عليه انقلاب اسلامي ايران و تجلي قدرت لايزال الهي بود که در عملياتي غرور آفرين، به دست تواناي مردم خداجو و مومن، با اقتدا به مولاي متقيان علي (ع) و در سايه پيروي از ولايت فقيه، با رمز يا علي بن ابيطالب به نام «بيت المقدس» ظهور کرد.
فتح خرمشهر همان طور که امام خميني (ره) فرمودند: فتح خاک نيست فتح ارزش هاي اسلامي است. روزي است که استکبار جهاني، مزدوران و گردنکشان تاريخ، خاطره تلخ شکست خود و پيروزي حق طلبانه ايران اسلامي عليه باطل را مرور مي کنند.
بي ترديد آزاد سازي خرمشهر يک فصل به ياد ماندني از حماسه آفريني مرداني است که با اتکا به قدرت الهي پا به عرصه جهاد نهادند و با نمايش ايمان پولادين خود که برگرفته از تعاليم اسلام ناب محمدي (ص) است؛ حماسه اي جاويد را رقم زدند که تمامي قدرتمندان متکبر و مغرور جهان را به حيرت وا داشت.
درود بر آنان که مردانه جنگيدند، جان با ارزش خود را تقديم انقلاب و اسلام کردند و جاودانه شدند.
دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري اين روز را که به برکت آن ايثارگري ها و رشادت ها روز ملي مقاومت و ايثار نام نهاده شد؛ گرامي مي دارد و خاضعانه به ارواح ملکوتي شهدا درود مي فرستد و با خون پاکشان پيمان مي بندد که در ظل ولايت امام خامنه اي حفظه الله تعالي تا فرج بقيه الله الاعظم ارواحنا فداه در همان مسير باقي خواهد ماند.
دشمنان کينه توز و قسم خورده انقلاب اسلامي بدانند ملت حماسه ساز ايران و فرزندان انقلابي آن در سنگر علم و اخلاق، دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري، با تبعيت از ولايت فقيه و فرماندهي خلف صالح حضرت روح الله (ره) امام خامنه اي عزيز (مدظله االعالي)، با جهاد علمي و با عملي کردن بيانيه گام دوم انقلاب و با وحدت و يکپارچگي و عزم و اراده انقلابي براي مقابله با تهديدات دشمن در عرصه هاي مختلف آمادگي همه جانبه خود را اعلام مي کنند و تا پاي جان از ارزش هاي انقلاب اسلامي و آرمان هاي شهداي عظيم الشأن دفاع خواهند کرد. ياد شهداي گرانقدر اين پيروزي بزرگ، جاودان و راهشان پر رهرو باد.
 
دکتر مظاهر نيکخواه رييس، حجت الاسلام دکتر رضا قاسمي نژاد مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري و دکتر محمدعلي نادري فرمانده بسيج دانشجويي حوزه شهيد باکري دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري - پايگاه مقاوت بسيج کارکنان امام علي (ع)
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن