کد مطلب: 130136
همزمان با ماه مبارک رمضان:
قرائت قاريان جانباز و آزاده/ صفابخش محفل انس با قرآن دانشگاه آزاد اسلامي
تاریخ انتشار : 1398/02/28
نمایش : 1953
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
محفل انس با قرآن، ويژه دانشجويان شاهد و ايثارگر دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد با حضور معاونان فرهنگي، دانشجويي و توسعه مديريت و منابع دانشگاه، جمعي از جانبازان و ايثارگران استان، فرزندان آنها، استادان و دانشجويان در مسجد النبي (ص ) دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد برگزار شد.
دبير ستاد شاهد و ايثارگر دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد با اغلام اين خبر گفت: هدف از برگزاري اين محفل نوراني، علاوه برترويج فرهنگ قرآني، پاسداشت رشادتهاي ايثارگران و بيان آن براي دانشجويان بود.
عصمت رييسي بيان داشت: از ديگر برنامه هاي اين محفل قرائت قرآن توسط چند نفر از قاريان دانشجوي شاهد و صرف افطاري بود. قاريان جانباز و آزاده نيز با تلاوت آيات قران کريم صفايي خاص به اين محفل قرآني بخشيدند.
اضافه مي شود: ذبيح الله يوسفي جانباز60% و حافظ کل قرآن کريم برگزاري چنين جلساتي را مايه خير و برکت دانست و آياتي از قرآن تلاوت کرد.
فيروز سلطاني جانباز و آزاده 8سال اسارت هم از ديگر شرکت کنندگان بود که خاطراتي از دوران اسارت درارتباط با قران کريم را بيان کرد.
علي رضا يعقوبي جانباز 25% نيز از استادان تدبر در قرآن به تفسير چندآيه از قرآن مجيد پرداخت. ابراهيم نادري جانباز 25%هم با تلاوت آياتي از قرآن مجيد مجلس را مزين کرد.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن