کد مطلب: 130134
ارسال کمک هاي اعضاي هيأت علمي و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري به مناطق سيل زده استان خوزستان
تاریخ انتشار : 1398/02/19 11:40:15
نمایش : 1499
يکدستگاه کاميون مواد شوينده و لوازم بهداشتي از دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري به مناطق سيل زده استان خوزستان ارسال شد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
رييس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري با اعلام اين خبر گفت: در راستاي خسارت هايي که سيل به کشور عزيزمان در ابتداي سال 1398 وارد کرد، ستاد جهادي دانشگاه آزاد اسلامي در سازمان مرکزي تهران تشکيل شد و هر کدام از استان ها معين يکي از استان هاي خسارت ديده شد.
دکتر مظاهر نيکخواه بيان داشت: استان چهارمحال و بختياري معين استان خوزستان شد و همان روزهاي اول به ستاد بحران استان اعلام شد که دانشگاه آزاد اسلامي به عنوان يک نهاد مردمي در خدمت هم نوعان خود است و آمادگي اسکان سيل زده ها را دارد.
وي افزود: همچنين با بيمارستان آيت الله کاشاني شهرکرد هم هماهنگي هاي لازم به عمل آمد و مقرر شد چنانچه هموطنان عزيز دچار آسيبي شدند و به بيمارستان مراجعه کردند همراهان آسيب ديدگان مي توانند براي اسکان از خوابگاه ها و سالن هاي ورزشي دانشگاه استفاده کنند.
رييس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري تصريح کرد: در همين راستا قررگاه جهادي استان چهارمحال و بختياري تشکيل شد و مقرر شد يک روز از حقوق اعضاي هيأت علمي و کارکنان با رضايت کامل خودشان جمع آوري و براي همدردي با هم وطنان به مناطق سيل زده استان خوزستان ارسال شود.
دکتر نيکخواه در پايان اظهار داشت: با توجه به شعار سال 1398 با عنوان رونق توليد، 290 ميليون ريال کمک نقدي جمع آوري شده از سوي اعضاي هيأت علمي و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري، هزينه خريد لوازم بهداشتي و مواد شوينده از کارخانه هاي توليدي خود استان جهت ارسال به مردم مناطق سيل زده استان خوزستان شد.
اضافه مي شود: اين محموله شش تني مواد شوينده و لوازم بهداشتي جهت توزيع بين مردم نيازمند به دانشگاه آزاد اسلامي اهواز ارسال شد.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن