کد مطلب: 130132
بازديد دکتر طهرانچي از مجموعه‌ آزمايشگاهي دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد
تاریخ انتشار : 1398/02/16
نمایش : 2270

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاري آنا از روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، دکتر محمدمهدي طهرانچي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي در سفر يک‌روزه خود به استان‌هاي اصفهان و چهارمحال و بختياري، از واحدهاي اصفهان (خوراسگان)، شهرضا، دهاقان و شهرکرد بازديد کرد.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي از مرکز تحقيقات بذر دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان (خوراسگان) بازديد کرد و پس از آن راهي شهرضا شد. دکتر طهرانچي در بدو ورود به شهرضا، با حضور در گلزار شهدا و مزار شهيد همت، به مقام رفيع شهداي جنگ تحميلي اداي احترام کرد.

وي همچنين از شرکت صنعتي نشاء جنوب، مزرعه تحقيقاتي کشت گياهان دارويي، شرکت دانش‌بنيان فناوران شيمي سپاهان، شرکت دانش بنيان شوکا شيمي و پيش‌دبستاني و دبستان دخترانه سماي واحد شهرضا بازديد کرد.

حضور در جلسه تخصصي معرفي توانمندي‌ها و عملکرد دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرضا، برنامه بعدي دکتر طهرانچي بود که با حضور اعضاي هيئت رئيسه و جمعي از اساتيد و مديران واحد شهرضا برگزار شد.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي عصر امروز با حضور در واحد دهاقان، پس از تجديد ميثاق و اداي احترام به مقام شهداي گمنام اين واحد، از گلخانه و مجموعه کارگاهي و آزمايشگاهي واحد دهاقان بازديد به عمل آورد.

دکتر طهرانچي در ادامه، استان اصفهان را به مقصد استان چهارمحال و بختياري ترک کرد و پس از حضور در دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد و اداي احترام به شهداي گمنام اين واحد دانشگاهي، از آزمايشگاه‌ها و مراکز تحقيقاتي، کارگاه اسانس‌گيري و عرقيجات گياهي، کارگاه لبنيات پاستوريزه و کارگاه توليد و فرآوري گياهان دارويي ارگانيک واحد شهرکرد بازديد کرد.

حضور در جلسه شوراي دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري، آخرين برنامه سفر يک‌روزه رئيس دانشگاه آزاد اسلامي به استان‌هاي اصفهان و چهارمحال و بختياري بود.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن