کد مطلب: 130131
پذيرش براساس سوابق تحصيلي در مقطع کارشناسي ناپيوسته دانشگاه آزاد اسلامي آغاز شد
تاریخ انتشار : 1398/02/15
نمایش : 941

پذيرش  براساس سوابق تحصيلي در مقطع کارشناسي ناپيوسته نيمسال اول سال تحصيلي 99-98 دانشگاه آزاد اسلامي آغاز شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، پذيرش براساس سوابق تحصيلي در مقطع کارشناسي ناپيوسته نيمسال اول سال تحصيلي 99-98 دانشگاه آزاد اسلامي از امروز يکشنبه 15 ارديبهشت آغاز شد.

تمامي متقاضيان مي توانند از امروز (يکشنبه 15 ارديبهشت) تا روز چهارشنبه (6 شهريور 98) با مراجعه به سامانه اين مرکز به نشاني azmoon.org​ ابتدا دفترچه راهنماي ثبت نام را دريافت و پس از مطالعه و کسب آگاهي هاي کامل درخصوص انتخاب رشته، در صورت تمايل و داشتن شرايط، بعد از تهيه کارت اعتباري، نسبت به ثبت نام در يک رشته و حداکثر 20 محل در سامانه اقدام کنند.

تمامي متقاضيان دوره کارشناسي ناپيوسته با دارا بودن مدرک کارداني (پيوسته و ناپيوسته) و کارداني دانشگاه علمي کاربردي مي‌­توانند در هر رشته اي در دوره مذکور ثبت نام کنند.

لازم به ذکر است گزينش نهايي داوطلبان براساس اولويت معدل کل دوره کارداني (فوق ديپلم) و برحسب کد رشته انتخابي داوطلب در فرم ثبت‌نام اينترنتي صورت خواهد گرفت.

متقاضيان دوره کارشناسي ناپيوسته که در رشته غيرمتجانس با مقطع کارداني پذيرفته مي‌شوند، لازم است با نظر گروه آموزشي مربوطه دروس پيش نياز يا جبراني رشته قبولي را در واحد دانشگاهي محل پذيرش بگذرانند.

نظر به اينکه پذيرش داوطلبان در اين مرحله براساس معدل کل دوره کارداني (فوق ديپلم) انجام مي گيرد، لذا ترتيب تقدم و تاخر کد رشته محل هاي انتخابي توسط داوطلب هيچگونه تاثير و يا امتيازي در پذيرش نخواهد داشت و اولويت صرفاً براساس علائق داوطلب مي باشد.

براساس ضوابط و مصوبات مربوط، هر داوطلب مي تواند براساس شرايط خود، متقاضي يکي از سهميه هاي مصوب مندرج در دفترچه راهنما شود.

داوطلبان بايستي معدل کل مقطع کارداني خود را دقيقاً مطابق معدل مندرج در مدرک فارغ التحصيلي درج نمايند، چرا که در صورت مغايرت اعلامي با معدل مندرج در مدرک فارغ التحصيلي از ثبت نام و ادامه تحصيل فرد جلوگيري خواهد شد و قبولي آنها لغو مي گردد.

مسئوليت ناشي از عدم رعايت دقيق ضوابط و شرايط اعلام شده در دفترچه راهنماي ثبت نام براي هر رشته تحصيلي به عهده داوطلب است و موضوع خلاف يا عدم رعايت ضوابط و شرايط (سهوي يا عمدي) حتي پس از قبولي فرد در اين مرحله پذيرش و يا هر مرحله از تحصيل مشخص شود قبولي وي در دانشگاه «کان لم يکن» تلقي و از ادامه تحصيل او ممانعت به عمل مي آيد.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن