کد مطلب: 130121
ديدار مسئولين دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد با دانشجوي جانباز
تاریخ انتشار : 1398/01/27 11:12:30
نمایش : 1472
همزمان با اعياد شعباننيه بخصوص ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز، مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه‌هاي آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري به همراه ديگر مسئولين حوزه هاي مختلف دانشگاه با جانباز سرافراز، منوچهر ميرزاييان دانشجوي رشته حسابداري دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد  ديدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه‌هاي آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري  در اين ديدار صميمي با اشاره به اين نکته که جانبازان، سند مکتوب 8 سال دفاع مقدس هستند؛ گفت: امروز ما در جهان، چه در فضاي حقيقي و چه در فضاي مجازي و چه در عرصه‌هاي مختلف داخلي و بين‌المللي داراي عزت و قدرت قابل توجه و خيره کننده اي هستيم که همه‌ي اين‌ها مرهون رشادت‌ها، فداکاري‌ها و از جان گذشتگي شهدا، جانبازان، آزادگان و همه‌ي انسان هاي عرصه‌ي جهاد و دفاع است.
حجت الاسلام و المسلمين دکتر قاسمي‌نژاد افزود: اقدام اخير نابخردانه و ذليلانه ترامپ که نشان از شکست واقعي آمريکا حکايت دارد با واکنش يکپارچه‌اي که ملت بصير ايران از خود نشان داد دلالت بر اين دارد که تلاش همه‌ي سلحشوران هشت سال دفاع مقدس به ثمر نشسته است.
در ادامه اين ديدار منوچهر ميرزاييان اشاره اي به خاطرات دوران جبهه و جنگ و اسارت کرد و گفت: من در تاريخ 18/2/65 اعزام به خدمت شدم و در تاريخ 21/6/69 پس از دو سال و نيم اسارت، آزاد شدم که قبل از اسارت، از ناحيه‌ي سر مجروح شدم و جانباز 30 درصد هستم.
وي بيان داشت: ما در دوره‌ي اسارت خيلي سختي کشيديم و تعداد حدود 1500 نفر از نيروهاي ما را در يک سوله نگه داشته بودند که به هر ده نفر يک ظرف غذا مي‌دادند و تقسيم کردن آن بسيار مشکل بود و شرايط به قدري سخت و غيربهداشتي بود که تعداد حدود 80 نفر از اسراي ايراني در آن مدت به شهادت رسيدند و اسم خيلي از آنان به صليب سرخ داده نشد.
اين دانشجوي دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد در ادامه افزود: خانواده‌ي شهدا بالاترين قدم را برداشتند و ما کاري نکرديم کار اصلي را شهدا انجام دادند و فقط مي‌توانم از حضور شما تشکر کنم چون با ديدار شما روحيه گرفتم.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن