کد مطلب: 130117
پيام دکتر طهرانچي به سرلشگر جعفري:
خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامي پشتيبان و همراه سپاه پاسداران است
تاریخ انتشار : 1398/01/20 09:29:06
نمایش : 1821

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي در پيامي به فرمانده کل سپاه پاسداران با تبريک فرا رسيدن روز پاسدار، تأکيد کرد: خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامي همانند ساير آحاد ملت، پشتيبان و همراه سپاه پاسداران انقلاب اسلامي است.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، دکتر محمدمهدي طهرانچي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي با صدور پيامي خطاب به سردار سرلشگر پاسدار محمدعلي جعفري فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، بر پشتيباني دانشگاه آزاد اسلامي از سپاه پاسداران انقلاب اسلامي تأکيد کرد.

متن پيام رئيس دانشگاه آزاد اسلامي به شرح زير است:

سردار سرلشگر پاسدار جناب آقاي محمدعلي جعفري

فرمانده محترم کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي

با اهداء سلام و تحيات

فرا رسيدن اعياد شعبانيه و سالروز ولادت با سعادت حضرت اباعبدالله الحسين(ع) و روز پاسدار را به جنابعالي، همه همکاران گرامي‌تان و مردم شريف ايران تبريک و تهنيت مي‌گويم.

"پاسدار" الگوي شيفتگي و دلدادگي مکتب عاشوراست، عاشقاني که در دوران جنگ تحميلي، جوانمردانه از شرافت، استقلال و آزادي ايران اسلامي برابر زورگويان و دست‌نشاندگانشان دفاع کردند و امروز مايه افتخار مردمي هستند که به عنوان سرمايه ملي و بازوي توانمند نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران در جهت تحقق آرمان‌هاي رفيع انقلاب و منويات مقام معظم رهبري از هيچ اقدامي فروگذار نيستند.

باعث مسرت و شادماني است که جهادگران پاسدار و بسيجيان مخلص هم در جبهه توسعه و آباداني کشور حضوري فعال و بي‌نظير دارند و هم در جبهه مبارزه با استکبارجهاني و تأمين امنيت پايدار تبديل به الگويي براي دولت‌ها و ملت‌هاي آزاده شده‌اند.

امروز جانفشاني مدافعان حرم و پايمردي سپاهيان اسلام براي مقابله با داعشيان تروريست در سوريه و عراق و موفقيت‏‌هاي به‌ دست‌ آمده بر کسي پوشيده نيست و اگر اين ايثارگري و رادمردي نبود، منطقه با مشکلات عديده و تهديدات گسترده‌‏تري مواجه بود که ترسيم آن غيرممکن است.

موفقيت‌هاي چشمگير سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در شرايطي رقم خورد که آمريکاي جنايتکار و جهانخوار در دوره رئيس‌جمهور بي‏‌تجربه اش خود را ملعبه رژيم صهيونيستي و فريب‌خوردگان در منطقه کرده و مي‌کوشد با وارونه نشان دادن حقايق موجود، افکارعمومي جهان را تحت تأثير قرار دهد.

ناديده گرفته شدن جنايت‌هاي رژيم صهيونيستي در سرزمين‌‏هاي اشغالي، حمايت‏‌هاي بي‏ دريغ از جنايتکاران آل‌سعود در يمن، حمايت از منافقين وطن‌فروش و تداوم اشغالگري و کشتار مردم بي‌دفاع در افغانستان و عراق نمونه‌هاي بارزي است که دولت ملعون آمريکا، ريخته شدن خون مردم در خاورميانه را با دلارهاي دريافتي عوض کرده و خود را مدعي توسعه دموکراسي و حقوق بشر در دنياي امروز مي‌داند.

قرار دادن سپاهيان اسلام در زمره سازمان‏ هاي تروريستي از سوي دولت استکباري آمريکا نشانه ‏اي ديگر از عجز و ناتواني آن کشور برابر اراده و ايمان ملتي است که بهاي استقلال و آزادي خود را مي‌‏پردازد و بي‌‏ترديد ايران اسلامي با وحدت و هدايت داهيانه رهبر فرزانه انقلاب از اين گردنه عبور خواهد کرد و انقلاب اسلامي به تأسي از فرهنگ عاشورا و پيروي از سيره امام حسين(ع) با صلابت به راه خود ادامه خواهد داد.

اينجانب به نمايندگي از خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامي اعلام مي‏ دارم که همانند ساير آحاد ملت، پشتيبان و همراه سپاه‏ پاسداران انقلاب اسلامي هستيم و برابر اين گزافه‌‏گويي و زورگويي جنايتکاران عقب‏‌نشيني نخواهيم کرد؛ افتخار مي‏ کنيم که با کار جهادي در زمينه علمي و پژوهشي، توطئه‌هاي شوم زورگويان را خنثي مي‏‌کنيم و اين وعده الهي است که مي‌فرمايند «وَ مَکَرُوا وَ مَکَرَاللّه وَاللّه خَيْرُ الْماکِرينَ».

اميد دارم توفيق مستمر خدمت به مردم شريف ايران و نظام اسلامي را در سايه الطاف خداوند منان داشته باشيد، سلامت و کاميابي حضرتعالي را از پروردگار قادر متعال خواستارم.

محمدمهدي طهرانچي

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن