کد مطلب: 130114
نشست اضطراري شوراي استان روسا و معاونين دانشگاه آزاد اسلامي چهارمحال و بختياري در شهرکرد
تاریخ انتشار : 1398/01/10
نمایش : 1146
به دنبال بارش هاي اخير و کمک رساني  به هموطنان مناطق سيل زده کشور نشست اضطراري شوراي استان چهارمحال و بختياري با حضور روسا و معاونين دانشگاه هاي آزاد اسلامي واحدهاي شهرکرد، بروجن، فارسان، اردل، کوهرنگ،  لردگان و آموزشکده سما در سالن کنفرانس ساختمان اداري دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
رييس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري در اين نشست ضمن تبريک سال نو به حاضرين در جلسه گفت: انسانيت حکم مي کند که در هنگام بروز مشکل براي هم نوعان، افراد از خدمت رساني کوتاهي نکنند بنابراين در پي وقوع سيل در برخي استان هاي کشور و بي خانمان شدن هم وطنان، دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري آمادگي خود را جهت اسکان سيل زدگان در خوابگاه هاي دانشجويي، سالن هاي ورزشي و اماکن ديگر به ستاد بحران استان اعلام کرده است.
دکتر مظاهر نيکخواه افزود: با توجه به مردمي بودن دانشگاه، اين مرکز آموزشي در استان مي تواند جهت کمک به سيل زدگان کمک هاي نقدي و غير نقدي و تمامي امکانات و ظرفيت هاي موجود در دانشگاه را در اختيار ستاد بحران قرار دهد.
وي بيان داشت: در اين نشست مقرر شد با توجه به نامگذاري امسال از سوي مقام معظم رهبري به عنوان سال رونق توليد، اطلاع رساني گسترده و جامعي از طرف روسا، معاونين و مديران گروه هاي آموزشي به همکاران دانشگاه جهت کمک نقدي به سيل زدگان صورت گيرد و مبالغ جمع آوري شده صرف خريد لوازم خانگي از جمله يخچال، بخاري و پتو از کارخانه هاي موجود در استان چهارمحال و بختياري شود.
رييس دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد در بخش ديگري از سخنان خود اظهار داشت: به دنبال بارش هاي اخير در روزهاي گذشته در کشور و به ويژه در استان چهارمحال و بختياري تاکنون حدود 250 نفر از مهمانان نوروزي و چهار خانوار از اهالي شهرکرد در خوابگاه حضرت خديجه (س) دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد و 10 خانوار از هموطنان در راه مانده توسط واحد بروجن اسکان داده شده است.
وي در پايان خاطر نشان کرد: هنوز از طرف ستاد بحران استان چهارمحال و بختياري تقاضاي کمک و خدمت رساني از طرف دانشگاه آزاد اسلامي نشده است که در صورت نياز اين واحد دانشگاهي آمادگي خود را براي کمک رساني به هم نوعان اعلام کرده است.
 
در اين نشست دو ساعته همچنين مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري ضمن تبريک سال نو گفت: آنچه مهم است روحيه ايثار، فداکاري و حرکات جهادي مردم است که هميشه و در همه حال وجود داشته است و هم اکنون نيز اين روحيه ادامه دارد.
حجت الاسلام رضا قاسمي نژاد بيان داشت: با توجه به روحيه اي که از همکاران عضو هيأت علمي و کارمند دانشگاه هاي آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري سراغ دارم، ان شاءالله انتظار مي رود به حول و قوه الهي کمک هاي نقدي همکاران با مبالغ پيشنهادي، جهت ارسال به مناطق سيل زده کشور جمع آوري ودر قالب خريد لوازم خانگي اضطراري ارسال شود.
در اين نشست حسين جعفري معاون توسعه، دکتر اميرحسين همتي معاون آموزشي و دکتر موسي مولوي معاون دانشجويي، فرهنگي و همچنين روسا و معاونين ديگر دانشگاه هاي آزاد اسلامي استان به بيان ديدگاه هاي خود در خصوص خدمت رساني بهتر به هم نوعان مناطق سيل زده سراسر کشور پرداختند.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن