کد مطلب: 130113
آمادگي دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري براي کمک به سيل زدگان سراسر کشور
تاریخ انتشار : 1398/01/06 10:25:57
نمایش : 835
رييس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري از آمادگي دانشگاه هاي آزاد اسلامي شهرکرد، بروجن، فارسان، کوهرنگ، لردگان و اردل براي اسکان و امداد رساني به سيل زدگان سراسر کشور خبر داد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
دکتر مظاهر نيکخواه ضمن تبريک سال نو به هم ميهنان گرامي و هم استاني هاي محترم و مهمان نواز گفت: اميدوارم تمامي مردم ايران سال خوبي را آغاز کرده باشند و موفقيت هاي علمي و عملي آن ها در اين سال جديد بيشتر از سال گذشته باشد.
رييس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري بيان داشت: با توجه به بارش هاي شديد در سراسر ايران و وقوع سيل در برخي نقاط، دانشگاه آزاد اسلامي به عنوان يک نهاد مردمي، وظيفه خود مي داند امکانات و ظرفيت هاي موجود را در مواقع ضروري در اختيار مردم قرار دهد.
دکتر مظاهر نيکخواه گفت: دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري در شهرهاي شهرکرد، بروجن، فارسان، اردل، لردگان و کوهرنگ آمادگي واگذاري امکانات خود به ستاد بحران استان را اعلام کرده و آماده خدمت رساني به هم ميهنان گرامي در سراسر کشور است.
وي همچنين به خانواده هاي محترمي که در حادثه سيل، عزيزان خود را از دست داده اند تسليت گفت و براي آنان از درگاه ايزد منان اجر صبر در مصيبت و براي از دست رفتگان غفران الهي آرزو کرد.
دکتر نيکخواه در پايان افزود: براي تمامي ايرانيان در سراسر جهان آرزوي موفقيت و سلامتي دارم و اميدوارم خداي ناکرده حوادث هيچگاه آنها را از مسير حق و حقيقت دور نسازد. "ان شاء الله"
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن