کد مطلب: 130108
دکترنيکخواه عنوان کرد: خدمت رساني بي منت به مردم، يک نعمت الهي است
تاریخ انتشار : 1397/12/25 12:24:34
نمایش : 1726
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
آيين تجليل از بازنشستگان و کارکنان نمونه با حضور هيأت رييسه و کارکنان در سالن اجتماعات ساختمان اداري برگزار شد.
رييس دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد در نشست صميمي پايان سال با کارکنان دانشگاه با مطرح کردن حديثي از امام حسين (ع) گفت: «بدانيد نيازمندي هاي مردم به شما از نعمت هاي الهي است پس نعمات را از خود نرنجانيد که خداوند اين نعمت (خدمات رساني به مردم) را از شما به ديگران محول مي کند.»
دکترمظاهر نيکخواه بيان داشت: خدمت رساني به خلق خدا، بنابر حديثي از حضرت رسول (ص) بسيار با ارزش خوانده شده است و پيامبر اکرم (ص) در اين خصوص مي فرمايند: «هر مسلماني که به گروهي از مسلمانان خدمت کند خداوند متعال به تعداد خدمت گيرندگان در دنياي ديگر به آن ها خدمتگزاراني عطا خواهد کرد.»
وي افزود: در روايتي ديگر حضرت رسول (ص) مي فرمايند: «ايمان به خدا و منفعت رساندن به بندگان خدا، دو صفت و خصلت است که برتر از آن ها چيزي نيست.
رييس دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد اظهار داشت: خدمت همراه با اعتقاد با ارزش است؛ که اگر کسي با اعتقاد به مردم خدمت رساني کند و خداوند را ناظر بر اعمال خود بداند؛ بي گمان با خوشرويي با مردم برخورد خواهد کرد.
خاطر ناشاد را دلشاد کردن همت است        باغ آفت ديده را آباد کردن همت است
صيد مرغان حرم کردن ندارد افتخار          طايري را از قفس آزاد کردن همت است
وي تصريح کرد: حضرت امام خميني (ره) فرمودند اگر به من خدمتگزار بگويند بهتر است تا رهبر بگويند و مقام معظم رهبري هم توصيه مي فرمايند: امروز در کشور، رقابت مشروع و مقبول از نظر مردم و ما، فقط رقابت براي خدمت کردن به مردم است.
اضافه مي شود: در اين نشست صميمي با حضور هيأت رييسه از خدمات سي ساله شش کارمند بازنسشته تجليل شد. همچنين از بهزاد کارگر ساماني مدير IT به عنوان مدير نمونه، جمشيد فرهادي بابادي مسئول کلينيک دام کوچک اصفهان و رحمن مولوي کارمند حفاظت فيزيکي به عنوان کارمند نمونه قدرداني شد.
همچنين در اين نشست صميمي مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري، معاونين قسمت هاي مختلف دانشگاه و رييس دبيرخانه هيأت امنا ضمن قدرداني از زحمات يک ساله کارکنان دانشگاه، سالي پربرکت همراه با سلامتي را براي کارکنان و خانواده شان آرزو کردند.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن