کد مطلب: 130100
همزمان با روز مادر: از 13 مادر، همسر و خواهر شهيد و جانباز دوران هشت سال دفاع مقدس شهرکرد تجليل شد.
تاریخ انتشار : 1397/12/07
نمایش : 2302
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن از 13 مادر، همسر و خواهر شهيد و جانباز دوران هشت سال دفاع مقدس در دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد تجليل شد.
در اين آيين که با حضور هيأت رييسه، استادان، کارکنان، دانشجويان دانشگاه و جمعي از مسئولين بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرکرد و مسئولين ديگر ادارات به همت دانشجويان ولايي و انقلابي در تشکل ها، هيأت هاي مذهبي، کانون هاي فرهنگي و تيم رسانه اي دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري دردانشگاه هاي ازاد اسلامي استان و با همکاري معاونت فرهنگي، دانشجويي، ستاد شاهد و امور ايثارگران دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد و نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي آزاد اسلامي استان،در تالار امام خميني (ره) دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد برگزار شد، از مادران دو و سه شهيد و جانباز و همچنين همسران و خواهران شهيد قدرداني شد.
زهرا حبيبي مشاور استاندار چهارمحال و بختياري در امور شاهد و ايثارگر در خصوص ويژگي هاي شخصيتي حضرت فاطمه زهرا (س)، مقام زن و مادر بخصوص مادران شهدا مطالبي را ايراد کرد.
همچنين دکتر الهام شريفي استاد حوزه و دانشگاه با استناد به آيات قرآن کريم و احاديث ائمه در خصوص مقام والاي زن و مادران نمونه سخناني را بيان داشت.
در اين مراسم باشکوه از مادر شهيدان سيدکمال و سيد احمد فاضل، مادر شهيدان ابراهيم، اسماعيل و اسحاق اسکندري، مادر شهيدان سيد محمود و سيد حشمت الله حجازي، مادر شهيدان سبزعلي، غلامعلي و قدمعلي کريمي، مادر شهيدان محمد و رضا کياني، مادر شهيد محمد آتش افزا و مادر شهيد مهدي قلي عرب دشتي با حضور مسئولين دانشگاه با اهداي لوح سپاس تجليل شد.
در مراسم جشن ميلاد حضرت فاطمه زهرا (س) از همسران شهدا و جانبازان و خواهران شهدا تقدير شد.
مولودي خواني، شعر خواني، تقليد صدا و اجراي مسابقه از ديگر برنامه هاي اين محفل نوراني بود.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن