کد مطلب: 130098
براي زيارت امام رضا (ع):
اعزام 22 زوج دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد به مشهد مقدس
تاریخ انتشار : 1397/12/04 13:13:25
نمایش : 1486
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
امسال از 22 زوج دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد، 5 زوج، هم عروس و هم داماد، دانشجوي دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد هستند.
معاون فرهنگي، دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد با اعلام اين مطلب گفت: همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه (س) و در راستاي ترويج ازدواج آسان، پايدار و آگاهانه همه ساله به همت دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه ها و معاونت فرهنگي، دانشجويي برگزار مي شود.
دکتر موسي مولوي افزود: امسال دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد 22 زوج دانشجو را به مشهد مقدس اعزام کرد که از اين 22 زوج، 5 زوج آن عروس و داماد دانشجوي دانشگاه آزاد اسلامي بودند.
وي بيان داشت: در اين دوره، سه روز کارگاه آموزشي با موضوع مهارت هاي زندگي براي زوج هاي جوان در مشهد مقدس در نظر گرفته شده است.
معاون فرهنگي، دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد در ادامه اظهار داشت: برايزوج هاي جوان دانشجو هديه اي هم از طرف مقام معظم رهبري در نظر گرفته شده است که ان شاء الله در جوار بارگاه ملکوتي امام رضا (ع) اهداء خواهد شد.
اضافه مي شود: دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد از ابتدا تا کنون توانسته بيش از 1000 زوج جوان دانشجو را راهي خانه بخت کند.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن