کد مطلب: 130091
مسئول نهاد رهبري در دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري:
پيروزي انقلاب اسلامي براي ملت ايران، يک هديه الهي بود
تاریخ انتشار : 1397/11/16 12:12:52
نمایش : 1397
نشست معرفتي پيرامون دستاوردهاي انقلاب اسلامي ايران به همت کميته دانشجويي ستاد چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي و با حضور استادان و کارکنان در سالن اجتماعات ساختمان اداري دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري ضمن تسليت ايام دهه فاطميه و شهادت حضرت زهرا (س) گفت: همان طور که شروع نهضت، پيروزي نهضت و تثبيت نهضت در ايام محرم و عاشوراي حسيني و با عنايات اهل بيت عصمت و طهارت (ع) بوده، امسال هم چهلمين سالروز پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي ايران با شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) مصادف شده است.
حجت الاسلام والمسلمين دکتر رضا قاسمي نژاد افزود: پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي ايران براي مردم يک هديه الهي و نعمتي از طرف خداوند متعال بود و اکنون در مسير انقلاب، نعمت هاي فراواني داريم که بايد قدر تک تک آنها را بدانيم.
وي اظهار داشت: معرفت سياسي، معرفت اخلاقي و معرفت ديني سه دستاورد کلي انقلاب اسلامي ايران از ديدگاه مقام معظم رهبري است.
مسئول نهاد رهبري در دانشگاه آزاد اسلامي چهارمحال و بختياري تصريح کرد: انقلاب شکوهمند اسلامي براي اولين بار باعث پيشرفت هاي عظيمي در کشور شده است.
وي با اشاره به دستاوردهاي چهل ساله انقلاب اسلامي در حوزه پزشکي گفت: کشور ايران قبل از پيروزي انقلاب يک کشور وابسته و عقب مانده بود اما اکنون به برکت انقلاب جزو چهار کشور دنيا در درمان ناباروري، ده کشور برتر سازنده داروهاي بيماران خاص، پنج کشور برتر در علم ژنتيک، چهار کشور برتر در پيوند اعضا و ساخت هزاران مرکز درماني مجهز است.
دکتر قاسمي نژاد همچنين با اشاره به دستاوردهاي انقلاب در عرصه نظامي افزود: قبل از انقلاب، ايران در حوزه نظامي کاملا وابسته به بيگانه بود و در ابتداي جنگ تحميلي تنها کشوري که با ارسال ادوات جنگي به ايران کمک کرد سوريه بود اما اکنون ايران اسلامي جزو هشت کشور قدرتمند نظامي در دنيا است که همين امر باعث دشمني آمريکا شده است.
وي در ادامه اظهار داشت: ايران اسلامي از نظر کشاورزي جزو رتبه هاي اول تا هفتم جهان در توليد زعفران، پسته، گردو، خرما، سيب و مرکبات است و در توليد حبوبات رتبه اول در آسيا را دارد.
مسئول نهاد رهبري در دانشگاه آزاد اسلامي چهارمحال و بختياري در خصوص دستاوردهاي رفاهي چهل ساله انقلاب براي مردم گفت: 90 درصد کشور پوشش جاده اي و مواصلاتي،95 درصد برق رساني، 80 درصدگازرساني 90 درصد تلفن و 80 درصد اينترنت ارمغان انقلاب است.
حجت الاسلام قاسمي نژاد افزود: در حال حاضر ايران اسلامي مقام اول در توليد علم در خاورميانه و جزو 8 کشور دارنده دانش بومي هسته اي، 7 کشور برتر در نانوتکنولوژي، 10 کشور سازنده فضا پيما و 8 کشور برتر سازنده سدهاي بزرگ است.
وي گفت: دانشگاه هاي ايران جزو صد دانشگاه برتر جهان هستند و پس از انقلاب تعداد دانشگاه ها و دانشجويان رشد بسيار چشمگيري داشته است.
اين مسئول در پايان خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامي با مجاهدت و تلاش دلير مرداني در جبهه هاي حق عليه باطل به اين رشد و توسعه دست يافته است و ما هم بايد با ايستادگي و مقاومت در برابر هجمه هاي شوم دشمنان، راه شهداي انقلاب را ادامه دهيم و پرچم مقدس انقلاب اسلامي را به دست صاحب اصليش امام زمان (عج) برسانيم.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن