کد مطلب: 130090
دکترنيکخواه مطرح کرد:
ديدار با جانبازان هشت سال دفاع مقدس، پاسداري از دستاوردهاي ايثارگران و آرمان هاي شهدا است
تاریخ انتشار : 1397/11/14 16:06:28
نمایش : 1929
همزمان با ايام الله دهه فجر و چهلمين سالگرد پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي، جمعي از مسئولين دانشگاه با يکي از جانبازان هشت سال دفاع مقدس ديدار و گفتگو کردند
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
 رييس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري و واحد شهرکرد در اين ديدار ضمن قدرداني از خانواده جانباز سرافراز دوران دفاع مقدس گفت: ما به ديدار جانبازان نياز داريم و ديدار با جانبازان دوران دفاع مقدس و خانواده معزز شهدا باعث مي شود تا از دستاوردهاي ايثارگران و آرمان هاي شهدا پاسداري کنيم.
دکتر مظاهر نيکخواه افزود: ما از اينکه در حضور شما جانبازان گرانقدر باشيم بر خود ميباليم و انتظار ما از شما عزيزان اين است که ما را در روز قيامت حلال کنيد و قصورمان را به بزرگي خودتان ببخشيد.
در ادامه اين ديدار صميمي دکتر محمد خسروي رئيس دبير خانه هيات امناي دانشگاه آزاد اسلامي استان هم اظهار داشت: ديدار با جانبازان عزيز، يادآور عظمت ها و رشادت هاي دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس است. همه ما وظيفه داريم قدردان زحمات اين عزيزان باشيم.
شجاعت الله محمدي فارساني از جانبازان گرانقدر دفاع مقدس و انساني متواضع و با اخلاق از دانشجويان مقطع کارشناسي ارشد دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد است. وي به عنوان نيروي داوطلب بسيجي از ابتداي جنگ در جبهه ها حضور داشت و در شب عمليات آزادسازي خرمشهر دراثر ترکش خمپاره مجروح شد.
در اين ديدار يک ساعته معاونين دانشگاه و جمعي از کارمندان با جانباز عزيز دوران دفاع مقدس ديدار و گفتگو کردند.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن