کد مطلب: 130086
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان:
محيطي مناسب براي رفاه دانشجويان در زمان‌هاي غيرآموزشي فراهم شود
تاریخ انتشار : 1397/11/02 13:56:27
نمایش : 2054

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري بر اهميت فراهم کردن محيطي مناسب براي رفاه دانشجويان در زمان‌هاي غيرآموزشي تأکيد کرد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
 همزمان با امتحانات پايان ترم دانشجويان، دکتر مظاهر نيکخواه رييس دانشگاه آزاد اسلامي استان و واحد شهرکرد، با هدف رسيدگي به مسائل و مشکلات دانشجويان بخصوص ايمن سازي ساختمان ها و گرمايش کلاس هاي درس از دانشکده پرديس اردل بازديد کرد.
رييس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري ضمن بازديد از چگونگي برگزاري امتحانات پايان ترم در اين مرکز آموزشي، گفت: فضا و محيطي که دانشجو در آن به امر آموزش مي پردازد نقش و تأثير بسيار مهمي در امر يادگيري دارد.
دکتر مظاهر نيکخواه با اشاره به زلزله خيز بودن شهرستان اردل، بر لزوم استحکام‌ بخشي تمامي ساختمان‌ها تأکيد کرد وگفت: ساختمان‌ها و اجزاي آن‌ها بايد براساس ضوابط استاندارد طراحي و ساخته شوند تا در صورت بروز زلزله کم‌ترين آسيب را ببينند.
وي پس از بازديد مفصل از سيستم گرمايشي دانشگاه، بر اهميت فراهم کردن محيطي مناسب براي رفاه دانشجويان در زمان‌هاي غيرآموزشي و اوقات فراغت و توجه به ورزش دانشجويان دانشگاه تاکيد کرد و دستورات لازم را در رابطه با ايجاد فضاي سبز دانشگاه، تغيير کاربري تعدادي از ساختمان هاي غير قابل استفاده براي درآمد زايي غير شهريه اي و رفع کمبود هاي رفاهي را صادر کرد.
رييس دانشگاه آزاد اسلامي پرديس اردل هم در اين بازديد پس از ارائه گزارشي مفصل از وضعيت کنوني پرديس اردل گفت: دانشگاه آزاد اسلامي اردل در سال 1385 تأسيس شد و هم اکنون 280 دانشجو در 14 رشته کارداني و کارشناسي مشغول تحصيل هستند.
احمد آدينه افزود: تا کنون بيش از 2000 دانشجو از اين دانشگاه فارغ التحصيل شده اند که اميدواريم با موافقت رشته هاي درخواستي جديد در مقاطع کارشناسي و کارشناسي ارشد شاهد رشد و توسعه علم و علم آموزي در اين مرکز دانشگاهي باشيم.
وي بيان داشت: بيش از 70 دانش آموز هم در مدرسه سما اردل در چهار پايه متوسطه مشغول ادامه تحصيل هستند.
در اين بازديد سه ساعته مسئولين و دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي اردل، ضمن قدرداني از حضور رييس استان، مدير حوزه عمراني واحد شهرکرد و زحمات و اقدامات انجام شده در يکسال گذشته، مسائل و مشکلات خود را در حوزه هاي آموزشي و رفاهي مطرح کردند.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن