کد مطلب: 130084
بازديد رئيس دانشگاه آزاد اسلامي چهارمحال و بختياري از واحد بروجن
تاریخ انتشار : 1397/10/24 15:18:33
نمایش : 3006

به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
مظاهر نيکخواه صبح امروز همراه رئيس و معاون آموزشي، پژوهشي دانشگاه آزاد اسلامي واحد بروجن در دومين هفته از برگزاري امتحانات پايان ترم اين دانشگاه از محل برگزاري امتحانات در سالن امتحانات شماره يک و دو اين دانشگاه بازديد کرد و از نزديک شاهد چگونگي برگزاري امتحانات بود.

وي در بازديد از بخش‌هاي مختلف حوزه‌هاي امتحاني با عوامل اجرايي امتحانات و برخي از دانشجويان گفتگو کرد و مسائل و مشکلات موجود را مورد ارزيابي قرار داد.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري گفت: اهتمام مسئولان دانشگاه بر اين است دانشجويان در فضايي آرام و مطلوب و بدون استرس، امتحانات خود را با موفقيت به پايان برسانند.

نيکخواه برگزاري منظم امتحانات بر اساس قوانين و دستورالعمل‌هاي سازمان مرکزي را يکي از رسالت‌هاي مهم علمي، آموزشي و فرهنگي دانشگاه دانست و افزود: تمام مراکز و واحدهاي دانشگاهي استان با برنامه‌ريزي دقيق و منظم در راستاي افزايش کيفيت برگزاري امتحانات تلاش کنند.

در اين بازديد رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد بروجن هم با تشکر از حضور رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان در محل برگزاري امتحانات پايان ترم دانشجويان، گزارشي از روند برگزاري امتحانات در اين واحد دانشگاهي ارائه داد.

احمد بهرامي گفت: پس از گذشت دو دهه از تأسيس واحد بروجن در استان، همواره اين واحد دانشگاهي در مسير توسعه و پيشرفت قرار گرفته و با تلاش مسئولان استاني تنگناها و سختي‌ها را پشت‌ سر گذاشته و با فراهم کردن زيرساخت‌ها، آينده درخشاني را براي اين دانشگاه ميسر خواهد کرد.

وي از جذب درآمدهاي خارج از شهريه گفت و اظهار کرد: با برنامه‌ريزي‌ها و اخذ مجوزهاي لازم از هيئت امناي دانشگاه آزاد اسلامي استان، تعدادي از ساختمان‌هاي غيرقابل استفاده اين واحد دانشگاهي براي کسب درآمد، تغيير کاربري خواهند شد.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن