کد مطلب: 130082
دکتر نيکخواه مطرح کرد: تغيير در سيستم اداري بايد موجب تحول، بهبود کار و تلاش مضاعف شود
تاریخ انتشار : 1397/10/23
نمایش : 2813
مراسم تکريم و معارفه معاونان پژوهشي و توسعه مديريت و منابع با حضور هيأت رييسه، روساي دانشکده ها و مديران اجرايي صبح امروز در سالن جلسات ساختمان اداري دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
رييس دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد در مراسم تکريم و معارفه معاونان پژوهشي و توسعه مديريت و منابع دانشگاه گفت: تغيير در سيستم اداري بايد موجب تحول، بهبود کار و تلاش مضاعف منجر شود.
دکتر مظاهر نيکخواه در ابتداي اين مراسم با تبريک ولادت با سعادت حضرت زينب (س) و روز پرستار و با اشاره به شعر «سير ني در نينوا مي ماند اگر زينب نبود؛ کربلا در کربلا مي ماند اگر زينب نبود» گفت: حضرت زينب (س) اسوه صبر و استقامت، پيام آور قيام امام حسين (ع) و واقعه کربلا است از اين جهت حق بسياري گردن شيعيان جهان دارد.
 وي اظهار داشت: اين بانوي بزرگوار در تمام وقايع کربلا ياريگر حضرت اباعبدالله بود وقتي حضرت پيکر پاک شهدا را به خيمه گاه منتقل مي کرد حضرت زينب (س) براي انتقال پيکرها به ياري امام مي رفت جز زماني که پيکر فرزندان خود حضرت را آوردند براي اينکه خداي ناکرده برادر در ملاقات با خواهر شرمنده نشود از خيمه خارج نشد که اين ادب فقط از حضرت زينب بر مي آيد و بس.
رييس دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد تصريح کرد: يکي از حوزه هايي که مي تواند براي دانشگاه درآمدزا باشد، حوزه پژوهش و فناوري است و اين امر زماني محقق مي شود که مراکز رشد، شرکت هاي دانش بنيان و دفتر ارتباط با صنعت با معاونت توسعه و مديريت منابع دانشگاه همراه شوند و معاونت توسعه هم بايد با ارائه راهکارهاي مناسب به نتيجه رسيدن طرح هاي پژوهشي و طرح هاي شرکت هاي دانش بنيان در تحقق درآمدزايي دانشگاه نقش مفيد و موثر داشته باشد.
مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري هم ضمن تبريک ولادت با سعادت حضرت زينب (س) و روز پرستار گفت: هدف از تکريم و معارفه بهره برداري از توانمندي هاي مسئولان جديد است تا با  ارائه طرح ها و ابتکارات خود موجب رشد و ترقي دانشگاه شوند.
حجت الاسلام و المسلمين رضا قاسمي نژاد افزود: يکي ديگر از اهداف تغيير و تحول در پست هاي مديريتي پويايي و تحول در دانشگاه است و انتظار مي رود با اين تغييرات شاهد اين پويايي در دانشگاه باشيم و اين افراد هستند که مي توانند براي تحقق اين مهم نقش آفريني کنند.
وي با اشاره به رسالت دفتر نهاد رهبري در دانشگاه ها که همان هدايت، حمايت و نظارت است، بيان داشت:  همه ما مسئول هستيم و مسئول هم تکليف گراست امام علي (ع) مي فرمايند مسئوليت امانتي است که بر گردن ما آويخته است و ما بايد با خدمت به خلق در مسير رضاي پروردگار نسبت به مسئوليت خود پاسخگو باشيم.
در اين مراسم همچنين دکتر فرهاد خاکسار حقاني معاون سابق توسعه و مديريت منابع دانشگاه و دکتر بهزاد زماني دهکردي معاون پژوهش و فناوري به ارائه گزارش اقدامات و فعاليت هاي انجام شده در زمان تصدي پست هاي مديريتي خود پرداختند.
در پايان از سوي رييس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري، دکترحسين سازگار به عنوان سرپرست جديد پژوهش و فناوري و حسين جعفري کاکلکي به عنوان سرپرست جديد توسعه و مديريت منابع دانشگاه معرفي و از خدمات شايسته معاونان قبلي تجليل شد.
اضافه مي شود: در اين نشست دکتر شهرام تقي پور هم به عنوان رييس دانشکده فني و مهندسي دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد معرفي و از خدمات حسين سازگار رييس قبلي تجليل شد.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن