کد مطلب: 130077
تجليل از برترين هاي استارتاپ ويکند شغل خوب در دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد‬‎
تاریخ انتشار : 1397/10/03
نمایش : 1736
رخداد استارتاپ ويکند شغل خوب با معرفي و تجليل از ايده هاي برتر در تالار ابن سيناي دانشکده فني و مهندسي دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد به کار خود پايان داد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
رييس باشگاه پژوهشگران و نخبگان جوان دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد با اعلام اين خبر گفت: استارتاپ ويکند شغل خوب با هدف برداشتن گامي در جهت رفع بيکاري و ايجاد اشتغال براي جوانان استان با همکاري پارک علم و فناوري شهرکرد، مرکز رشد واحدهاي فناور و باشگاه پژوهشگران و نخبگان جوان دانشگاه ازاد اسلامي شهرکرد برگزار شد.
دکتراعظم بيگي خردمند افزود: اين رويداد بر خلاف ديگر استارتاپ هاي معمول کشور به دليل فرصت دادن به تيم ها براي آماده سازي بوم کسب و کارشان در سه مرحله برگزار شد.
وي اظهار داشت: در روز افتتاحيه 95 ايده در سايت ثبت نام شد و از اين تعداد 10 ايده انتخاب و به کمک منتورها، راهبران و استادان روي ايده ها کار شد.
 رييس باشگاه پژوهشگران و نخبگان جوان دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد تصريح کرد: به دانشجويان و ايده پردازان يک هفته فرصت داده شد که چالش هاي ايده را شناسايي کنند و در روز اختتاميه ايده ها را ارائه دادند و در نهايت سه ايده به عنوان ايده هاي برتر استارتاپ ويکند معرفي و تجليل شدند.
دکتر بيگي خردمند بيان داشت: اميد است در ايده ها سرمايه گذاري داشته باشيم و از سرمايه گذاران، صنعت گران و مسئولين و استانداري براي تبديل ايده به شغل خوب کمک بگيريم.
در پايان اين مراسم با حضور مسئولين دانشگاهي و پارک علم و فناوري از ايده ساخت کيت هوشمند به سرپرستي حميد رحماني به عنوان تيم اول تجليل شد. همچنين سارا عالي دانشجوي رشته دکتري دامپزشکي دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد موفق شد به همراه تيم خود با عنوان رنتال رتبه دوم را به خود اختصاص دهند و صدف سنجابي دانشجوي رشته شيمي دارويي دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد هم به همراه تيم خود با طراحي اپليکيشني با عنوان ثبت سفارس صبحانه و نوشيدني مقام سوم را بدست آورد.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن