کد مطلب: 130065
برگزاري مانور زلزله، دانشجويان خوابگاهي را به تکاپو انداخت
تاریخ انتشار : 1397/09/25 12:58:42
نمایش : 1678
زنگ زلزله شب گذشته با حضور مسئولين دانشگاه، اعضاي کانون هلال احمر دانشگاه و جمعيت هلال احمر استان چهارمحال و بختياري در خوابگاه هاي دانشجويي دخترانه حضرت خديجه (س) و فاطميه طنين انداز شد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
زنگ زلزله در خوابگاه هاي دانشجويي دخترانه دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد به صدا درآمد و مانور آمادگي در برابر زلزله در يک خوابگاه به صورت نمادين، با حضور نيرو‌هاي امدادي و فوريت‌هاي پزشکي اجرا شد.
معاون فرهنگي، دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد هدف از برگزاري مانور زلزله و ايمني در خوابگاه هاي دانشجويي را آموزش دانشجويان در زمينه‌هاي پناه گيري در هنگام زلزله، خودامدادي، روش‌هاي پناهگيري، ديگر امدادي و خروج اضطراري ايمن عنوان کرد.
دکتر موسي مولوي گفت: در اين مانور که به همت کانون دانشجويي هلال احمر دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد برگزار شد، گروه هاي امداد و نجات جمعيت هلال احمر استان چهارمحال و بختياري به همراه اکيپ هاي ستاد حوادث به صورت نمادين به ياري حادثه ديدگان زلزله فرضي پرداخته و آمادگي خود را در اسکان، نجات و درمان مصدومان به نمايش گذاشتند.
همچنين در پي اجراي اين مانور، مسئولين جمعيت هلال احمر استان چهارمحال و بختياري با برگزاري نشستي در نمازخانه خوابگاه، به آموزش هايي در خصوص ايمني در برابر خطرات احتمالي زلزله براي دانشجويان دختر ساکن در خوابگاه هاي دانشجويي پرداخته و به سوالات دانشجويان پاسخ دادند.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن