کد مطلب: 130059
بيگي‌‌خردمند خبر داد:
ثبت ۸۵ ايده کارآفرين در استارت‌آپ ويکند دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد
تاریخ انتشار : 1397/09/15
نمایش : 2793
رئيس باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد از ثبت ۸۵ ايده کارآفرين در رويداد استارت‌آپ ويکند شغل خوب اين دانشگاه خبر داد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
 مراسم افتتاحيه رويداد استارتاپ ويکند شغل خوب با حضور استادان، دانشجويان، کارآفرينان و مسئولين دانشگاهي و استاني و با همت باشگاه پژوهشگران جوان و مرکز رشد واحدهاي فناور دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد و پارک علم و فناوري چهارمحال و بختياري در تالار امام خميني (ره) دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد برگزار شد.
رييس باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد در آيين افتتاحيه اين رويداد علمي گفت: استارتاپ ويکند شغل خوب با هدف برداشتن گامي در جهت رفع معضل بيکاري استان چهارمحال و بختياري با همکاري سه مرکز علمي امروز صبح در دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد آغاز به کرد.
دکتر اعظم بيگي خردمند افزود: در اين رويداد علمي 85 ايده ثبت شده و قرار است از بين 85 ايده کارآفرين 10 ايده با رأي شرکت کنندگان در مراسم انتخاب شوند.
وي اظهار داشت: ايده هاي برتر تيم سازي خواهند کرد تا در مراسم اختتاميه استارتاپ ويکند شغل خوب 3 ايده به عنوان ايده برتر انتخاب و پس از اهداي جوايز نفيس به سرمايه گذاران معرفي خواهند شد.
رييس باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد تصريح کرد: استارت‌اپ يک نوع کارآفريني به شيوه نوين است و مفاهيم استارت‌آپ ريشه در مفاهيم کارآفريني دارد. با اين تفاوت که با گسترش روزافزون علم و اشباع بسياري از حوزه‌هاي کسب و کار برخي از پارامترها در کارآفريني بيش از پيش پررنگ‌ شده و از اهميت بيشتري برخوردار مي‌شود.
دکتر بيگي خردمند خاطر نشان کرد: استارت‌آپ‌ها و کسب‌وکارهاي نوپا در توسعه اشتغالزايي مي توانند نقش بسيار مهمي داشته باشند.
وي افزود: طبق ارزيابي‌هاي انجام شده يکي از مهم‌ترين ويژگي‌‌هاي کسب‌وکارهاي نوپا، تاثيري است که بر اشتغال دارد. اين کسب‌ وکارها از طريق نوآوري و چابکي به پويايي اقتصاد کمک مي‌کند و شکل‌گيري آنها غالبا مبتني بر خلق دانش و فناوري است.
اضافه مي شود: مراسم اختتاميه استارتاپ ويکند شغل خوب با تجليل از ايده پردازان برتر اواخر اذر ماه سال جاري در دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد برگزار مي شود.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن