کد مطلب: 130057
به منظور قدرداني از نويسنده انقلابي استان؛
با حضور مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي از رئيس دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد تجليل شد
تاریخ انتشار : 1397/09/14 10:08:32
نمایش : 1489
همزمان با فرا رسيدن چهلمين سالگرد پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي و به منظور قدرداني از نويسندگان انقلابي استان چهارمحال و بختياري، از رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري و واحد شهرکرد تجليل شد
 
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
در نشستي که با حضور جواد کارگران، مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي و محمدرضا مظاهري سرپرست دبيرخانه کانون هاي فرهنگي هنري مساجد چهارمحال و بختياري در دانشگاه آزاد اسلامي برگزار شد، از رئيس دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد به عنوان نويسنده شاخص در حوزه انقلاب اسلامي تجليل شد.
در اين ديدار رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري و واحد شهرکرد نويسنده کتاب «دادا خسرو» به خاطرات زمان انقلاب اشاره کرد و افزود: در آن زمان شرايط سختي بر مردم حاکم بود که با بيداري مردم و حضور گسترده در خيابان ها، انقلاب اسلامي به پيروزي رسيد.
دکتر مظاهر نيکخواه به امکانات نرم افزاري و سخت افزاري دانشگاه آزاد اسلامي اشاره کرد و خاطر نشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامي آمادگي دارد در راستاي کمک به تحقق اهداف کانون هاي فرهنگي هنري مساجد به ويژه در برگزاري جشنواره ها و مسابقات متنوع فرهنگي، امکانات موجود آموزشي و رفاهي مورد نياز براي برگزاري برنامه ها را در طول سال به صورت رايگان و مشارکتي در اختيار دبيرخانه کانون مساجد استان قرار دهد.
محمدرضا مظاهري، سرپرست دبيرخانه کانون هاي فرهنگي هنري مساجد چهارمحال و بختياري بابيان اينکه دبيرخانه کانون هاي فرهنگي هنري مساجد استان فعاليت هاي متنوعي در حوزه هاي مختلف فرهنگي، مذهبي، هنري و... به صورت کشوري، استاني و شهرستاني برگزار مي کند نيز گفت: حمايت ساير دستگاه هاي فرهنگي و آموزشي به ويژه دانشگاه ها مي تواند در برگزاري هرچه بهتر برنامه ها کمک شاياني به دبيرخانه کانون هاي فرهنگي هنري مساجد داشته باشد.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن