کد مطلب: 130055
رقابت بيش از 1000 استاد و دانشجو در مسابقات سراسري قرآن و عترت (ع) دانشگاه هاي آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري
تاریخ انتشار : 1397/09/13 10:16:33
نمایش : 1182
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
همزمان با سراسر کشور، مرحله مقدماتي بخش کتبي بيست و چهارمين مسابقات قرآن و عترت (ع) دانشگاه هاي آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري در 6 واحد و مرکز دانشگاهي و در دو بخش استادان و کارکنان برگزار شد.
معاون فرهنگي، دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد با اعلام اين خبر گفت: امسال بيش از 1000 نفر در اين مسابقات ثبت‌نام و شرکت‌کنندگان در مسابقه در ۱۲ رشته نهج‌‌البلاغه، تفسير سوره زمر (ويژه استادان) و ۱۰ رشته تفسير قرآن کريم، زندگاني چهارده معصوم (ع)، زيارت عاشورا و جامعه‌کبيره، نماز، ترجمه‌ قرآن به انگليسي، احکام برادران، احکام خواهران، زندگاني پيامبر(ص)، ترجمه‌ قرآن‌کريم و آشنايي با مفاهيم نهج‌‌البلاغه (ويژه‌دانشجويان) صبح روز ۱۲ آذر با هم رقابت کردند.
دکتر موسي مولوي افزود: استادان و دانشجويان دانشگاه هاي آزاد اسلامي واحدهاي شهرکرد، بروجن، فارسان، پرديس هاي اردل و لردگان و آموزشکده سما به طور همزمان با سراسر کشور در اين دوره از مسابقات شرکت کردند.
وي اظهار داشت: دکتر مظاهر نيکخواه رييس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري و واحد شهرکرد همراه برخي از مديران و مسئولان پژوهشکده قرآن و عترت دانشگاه با حضور در حوزه هاي آزمون از برگزاري اين مسابقات بازديد کرد.
اضافه مي شود: به برترين هاي هر رشته جوايز نقدي و همچنين امتياز فرهنگي ويژه استادان و اضافه کردن 2 نمره به دروس عمومي معارف ويژه دانشجويان تعلق مي گيرد.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن