کد مطلب: 130051
قهرماني تيم سما شهرکرد در مسابقات فوتسال يادواره شهداي دانشجو
تاریخ انتشار : 1397/08/30 14:10:05
نمایش : 1366
در بازي فينال هفتمين دوره مسابقات فوتسال يادواره شهداي دانشجو تيم فوتسال آموزشکده سما واحد شهرکرد عنوان قهرماني اين دوره از رقابت ها را به خود اختصاص داد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
رييس تربيت بدني دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد با اعلام اين خبر گفت: مراسم اختتاميه هفتمين دوره مسابقات فوتسال جام شهداي دانشجوي دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد با حضور دکتر مظاهر نيکخواه رييس دانشگاه، معاونين و تيم هاي برتر امروز صبح در مجموعه ورزشي واحد شهرکرد برگزار شد.
علي همتيان هدف از برگزاري مسابقات را زنده نگه داشتن ياد و خاطره شهداي دانشجوي دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد دانست و افزود: در اين دوره از مسابقات 20 تيم از دانشگاه هاي آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري به مدت يک ماه به رقابت پرداختند و تيم هاي برتر جهت شرکت در مسابقات استاني و کشوري معرفي شدند.
وي اظهار داشت: در بازي رده بندي تيم هاي فوتسال دانشجويي پاسارگاد و پاس به مصاف هم رفتند و در پايان تيم پاسارگاد با نتيجه 3 بر 2 عنوان سومي را به خود اختصاص داد.
رييس تربيت بدني دانشگاه در پايان تصريح کرد: در بازي فينال هم، تيم هاي آموزشکده سما واحد شهرکرد و مقاومت دانشگاه در يک بازي نفس گير با تساوي دو گل، نتيجه بازي به ضربات پنالتي کشيده شد و در نهايت تيم سما با نتيجه 5 بر 4 قهرمان اين دوره از رقابت ها شد و جام طلا را به خانه برد.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن