کد مطلب: 130041
گردهمايي ائمه جماعت و مبلغان دانشگاه‌هاي چهارمحال و بختياري
تاریخ انتشار : 1397/08/23 11:18:52
نمایش : 873
نخستين دوره آموزشي ائمه جماعات و مبلغين دانشگاه هاي دولتي، آزاد و پيام نور استان چهارمحال و بختياري با موضوع شيوه هاي جذب مخاطب به همت نهاد رهبري در دانشگاه هاي آزاد اسلامي استان امروز در دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري در حاشيه اين نشست گفت: هدف از برگزاري اين کارگاه يک روزه، حضور ائمه جماعات و مبلغان و مبلغين در دانشگاه هاي استان و شهرستان است که بتوانند با حضور مفيد و موثر خود با دانشجويان ارتباط صميمي برقرار کنند و به ارائه مشاوره و تبليغ معارف قرآن و اهل بيت بپردازند.
حجت الاسلام و المسلمين دکتر رضا قاسمي نژاد افزود: در اين کارگاه آموزشي شرکت کنندگان با شيوه هاي جذب مخاطب از جمله تبليغ چهره به چهره و ارتباط نزديک و صميمي با دانشجو، نحوه گفتگو بر اساس روش هاي جذب، توجه به ويژگي هاي ظاهري در تبليغ و ارائه مشاوره و آشنايي با سيره اهل بيت و معارف قرآن کريم در باب تبليغ معارف دين و اهل بيت آشنا شدند.
وي اظهار داشت: حجت الاسلام والمسلمين سيد ابوالحسن فاطمي رئيس حوزه علميه برادران شهرکرد و امام جمعه موقت شهرکرد مهمان ويژه اين کارگاه آموزشي هم به بيان سخناني در باب شيوه هاي جذب مخاطب پرداخت.
اضافه مي شود: دکتر محمد قاسمي پيربلوطي عضو هيأت علمي گروه روانشناسي دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد مدرس دوره آموزشي ائمه جماعات و مبلغين دانشگاه هاي استان چهارمحال و بختياري با موضوع شيوه هاي جذب مخاطب بود.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن