کد مطلب: 130035
همزمان با اربعين حسيني:
پياده روي دانشجويان بسيجي دانشگاه هاي آزاد اسلامي، پيام نور و دولتي شهرکرد به سمت شهداي گمنام
تاریخ انتشار : 1397/08/07
نمایش : 1205
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
در آستانه اربعين حسيني و همزمان با چهلمين روز شهادت حضرت سيدالشهدا(ع) و ياران وفادارش، عصر امروز دانشجويان خواهر و برادر بسيجي دانشگاه هاي آزاد اسلامي، پيام نور و دولتي شهرکرد مسافتي از ورودي دانشگاه پيام نور به سمت تپه نورالشهدا شهداي شهرکرد را پياده روي کردند.
معاون فرهنگي، دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد در حاشيه اين مراسم گفت: در مراسم پياده روي اربعين به سمت شهداي گمنام شهرکرد بيش از 200 نفر از دانشجويان بسيجي دانشگاه هاي استان چهارمحال و بختياري شرکت کردند و در سوگ سرور و سالار شهيدان حضرت اباعبدالله الحسين اشک ماتم ريختند.
دکتر موسي مولوي افزود: نهضت حسيني چنان جاذبه اي دارد که هر نوع قشري را به سوي خود کشانده و در واقع نقطه وحدت مسلمين همين مراسمات عزاداري و سوگواري سرور و سالار شهيدان اباعبدالله الحسين (ع) است.
تلاوت قرآن کريم، اداي احترام به شهداي گمنام و قرائت فاتحه، قرائت زيارت عاشورا، سخنراني حجت الاسلام اسماعيل رييسي مسئول نهاد رهبري پيام نور شهرکرد و مداحي و روضه‌خواني بر سر قبور مطهر شهداي گمنام شهرکرد از ديگر برنامه هاي مراسم پياده روي بود که به همت نهاد رهبري، بسيج دانشجويي و معاونت فرهنگي دانشجويي دانشگاه هاي استان چهارمحال و بختياري برگزار شد.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن