کد مطلب: 130028
همزمان با روز تربيت بدني و ورزش:
آغاز هفتمين دوره مسابقات فوتسال جام شهداي دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد
تاریخ انتشار : 1397/07/26
نمایش : 911
هفتمين دوره مسابقات فوتسال جام شهداي دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد به مناسبت فرارسيدن هفته تربيت بدني و ورزش، هفتمين دوره مسابقات فوتسال جام شهداي دانشجو صبح امروز در مجموعه ورزشي دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
رييس تربيت بدني دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد گفت: 26 مهرماه هر سال در تقويم رسمي کشور ما آغاز هفته تربيت بدني و ورزش است، به همين مناسبت مراسم افتتاحيه هفتمين دوره مسابقات فوتسال يادواره شهداي دانشجو با حضور 20 تيم در مجموعه ورزشي دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد برگزار شد.
علي همتيان هدف از برگزاري مسابقات را زنده نگه داشتن ياد و خاطره شهداي دانشجوي دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد دانست و افزود: در اين دوره از مسابقات دانشجويان در تيم هاي مختلف به مدت 20 روز به رقابت خواهند پرداخت و در پايان تيم هاي برتر جهت شرکت در مسابقات استاني و کشوري انتخاب مي شوند.
وي اظهار داشت: در نخستين روز از اين بازي ها در بازي نخست تيم هاي شيمي دارويي و عقاب شهرکرد به رقابت پرداختند که با نتيجه 6 بر 5 به نفع تيم عقاب شهرکرد به پايان رسيد.
همچنين در بازي دوم تيم هاي تاراز بختياري و اتحاد ميانکوه به مصاف هم رفتند که با برتري 4 بر 3 به نفع تيم اتحاد ميانکوه به پايان رسيد.
در بازي سوم هم تيم هاي آموزشکده سما و دره راز چليچه به رقابت پرداختند که نتيجه 4 بر يک به نفع تيم آموزشکده سما را به دنبال داشت.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن