کد مطلب: 130021
رييس دانشگاه آزاد اسلامي چهارمحال و بختياري تأکيد کرد: لزوم تقويت پرداخت وام‌هاي دانشجويي در واحدهاي دانشگاهي
تاریخ انتشار : 1397/07/16 13:41:16
نمایش : 1686

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري و واحد شهرکرد تأکيد کرد که پرداخت وام‌هاي دانشجويي در واحدهاي دانشگاهي استان بايد تقويت شود.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه :
دکتر مظاهر نيکخواه رييس دانشگاه آزاد اسلامي چهارمحال و بختياري صبح امروز به همراه دکتر محمد خسروي رييس دبيرخانه هيأت امناي دانشگاه آزاد اسلامي استان و دکتر حيدرعلي رييسي معاون سما واحد شهرکرد از واحدهاي فارسان و پرديس کوهرنگ بازديد کرد.
 دکتر نيکخواه ضمن بازديد از قسمت هاي مختلف پرديس کوهرنگ، از نزديک با روند ثبت نام دانشجويان جديدالورود آشنا شد و با حضور در کلاس هاي درس، به سوالات دانشجويان پاسخ داد.
 وي از مسئولان پرديس کوهرنگ خواست براي بالا بردن سطح کيفي اين مرکز آموزشي به جاي سطح کمي تلاش کنند.
رييس دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد اظهار داشت: به منظور رفاه حال دانشجويان کم بضاعت، دانشگاه آزاد اسلامي تفاهم نامه وام دانشجويي کم بهره با قرض الحسنه مهر ايران منعقد کرده است.
در اين بازديد مسئول پرديس کوهرنگ گزارشي از تعداد رشته ها، تعداد دانشجويان مشغول به تحصيل و تعداد دانشجويان جديدالورود ارائه داد و به مشکلات آموزشي و مالي اين مرکز دانشگاهي پرداخت.
در اين بازديد يکروزه رييس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري با فرماندار و امام جمعه کوهرنگ ديدار و گفتگو کرد.
در اين ديدار رييس دانشگاه از موافقت اوليه تصويب رشته کارشناسي ناپيوسته کامپيوتر نرم افزار خبر داد. مرتضي زمانپور فرماندار کوهرنگ هم با قول مساعد در اختيار گذاشتن ساختمان دو طبقه در شهرستان، براي تقويت بهتر پرديس کوهرنگ و رفاه حال داوطلبان اين منطقه موافقت کرد.
معاون امور سما دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد هم گفت: با توجه به تقاضا و نياز مردم شهرستان چلگرد جهت ادامه تحصيل در رشته هاي فني، بعد مسافت تا مرکز استان و ساختار اقليمي و فرهنگي اين شهرستان، سال 1394 شعبه چلگرد آموزشکده سما شهرکرد در اين منطقه راه اندازي شد.
دکتر حيدرعلي رييسي افزود: اين مرکز در تعدادي از رشته هاي آموزشکده فني و حرفه اي سما واحد شهرکرد شامل کامپيوتر، ساختمان و حسابداري پذيرش دانشجو دارد و هم اکنون داراي 115 دانشجو است که 30 نفر از اين دانشجويان ورودي نيمسال اول 98-97 هستند.
وي بيان داشت: با توجه به جلسات هم انديشي انجام شده با مردم و مسئولين شهرستان، معاونت امور سما  شهرکرد قصد دارد رشته هاي کارداني اين مرکز را توسعه داده و با همکاري واحد دانشگاهي اقدام به رشته هاي کارشناسي ناپيوسته متناسب با نياز منطقه کند.
دکتر مظاهر نيکخواه همچنين ضمن بازديد از دانشگاه آزاد اسلامي واحد فارسان، با مسئولين اين واحد دانشگاهي هم ديدار و گفتگو کرد و به مشکلات آموزشي و مالي دانشجويان پاسخ داد.
رييس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري پس از بازديد از قسمت هاي مختلف دانشگاه در کلاس هاي درس حضور يافت و ضمن خير مقدم به دانشجويان جديدالورود گفت: با پيگيري هاي انجام شده با سازمان مرکزي و شوراي استان ان شاء الله شاهد تصويب رشته هاي جديد در مقاطع مختلف تحصيلي در اين واحد دانشگاهي خواهيم بود.
وي ابراز اميدواري کرد واحد فارسان يکي از واحدهايي است که از نظر کميت در سطح بسيار عالي است اما کيفيت آموزشي در اين دانشگاه بايد با تلاش مسئولان مربوطه به درجه عالي برسد.
در اين نشست دکتر صادق صادقي رييس دانشگاه آزاد اسلامي واحد فارسان به ارائه گزارشي از وضعيت موجود و برنامه هاي آتي دانشگاه متبوع خود پرداخت.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن