کد مطلب: 130019
فعاليت دانشجويان خبرنگار دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد در دفتر خبرگزاري آنا استان چهارمحال و بختياري
تاریخ انتشار : 1397/07/11
نمایش : 453
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
همزمان با آغاز سال تحصيلي جديد، دفتر خبرگزاري آنا استان چهارمحال و بختياري با بکارگيري دانشجويان علاقه مند و مستعد در دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد آغاز به کار کرد.
رييس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري با اعلام اين خبر گفت: «به منظور کمک مالي به دانشجويان متخصص در امور رسانه و کارآفريني و همچنين انعکاس رويدادهاي مهم دانشگاه و استان، دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد با راه اندازي مجدد دفتر خبري دانشجويي آنا، از بين دانشجويان مستعد و آشنا به امور خبرنگاري، خبرنويسي و عکاسي ثبت نام مي کند.
دکتر مظاهر نيکخواه افزود: دانشجويان علاقه مند و متخصص در امور خبرنگاري مي توانند به روابط عمومي دانشگاه مراجعه و ثبت نام کنند و پس از طي مراحل قانوني و آموزش در دوره هاي هاي مقدماتي و پيشرفته به عنوان خبرنگار خبرگزاري آنا استان چهارمحال و بختياري فعاليت کنند.
وي اظهار داشت: دانشجويان خبرنگار پس تهيه اخبار حوزه هاي مختلف سياسي، اجتماعي، علمي، فرهنگي، هنري، اقتصادي و ورزشي از استان چهارمحال و بختياري، باهماهنگي دفتر خبرگزاري مستقر در روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد، اخبار حوزه هاي مربوطه را به دفتر خبرگزاري آنا در تهران ارسال کنند.
دکتر نيکخواه خاطرنشان کرد: دفتر خبرگزاري آنا از سال 1383 تا کنون در روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد فعال است و اخبار و رويدادهاي مهم دانشگاه را به خبرگزاري ارسال مي کند.
خبرگزاري آنا در ابتداي تيرماه ۱۳۸۳ به عنوان سايت‌خبري دانشگاه آزاد اسلامي آغاز به کار کرد. در سال ۱۳۹۱ ، اين خبرگزاري موفق به اخذ مجوز رسمي شده و در راستاي بسط تعامل فضاي دانشگاهي کشور و ساير عرصه‌هاي فرهنگي-سياسي-اقتصادي و اجتماعي رويکرد جديدي را درپيش گرفته و مطالبه خبري اقشار دانشگاهي کشور را در دستور کار خويش قرار داد.

نگاه تحليلي و آسيب‌شناسانه به مسائل ايران و جهان، بازتاب واقعي اخبار، سرعت و دقت در انتشار اخبار، پرهيز از افراط و تفريط، توجه به مخاطب و ايجاد اعتماد پايدار بين رسانه و مخاطب وصداقت و امانت‌داري در انتشار اخبار از جمله اهداف، سياست ها و اولويت هاي خبرگزاري آنا است.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن