کد مطلب: 130015
زمين لرزه امروز اردل، کلاس هاي درسي دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي اردل را تعطيل کرد.
تاریخ انتشار : 1397/07/10
نمایش : 557
به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
زلزله‌اي به بزرگي 4.6 در ساعت 6 و 12 دقيقه و 49 ثانيه امروز سه‌شنبه 10 مهرماه در شهرستان اردل استان چهارمحال بختياري رخ داد.
به گزارش خبرنگار آنا از شهرکرد، در پي وقوع زلزله و تعطيلي کلاس هاي درسي دانشجويان دانشکده پرديس اردل، صبح امروز رييس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري به شهرستان اردل سفر کرد.
مظاهر نيکخواه در بازديد از دانشگاه آزاد اسلامي اردل گفت: خوشبختانه زمين لرزه امروز تلفات جاني و خرابي ساختمان نداشته است و فقط در برخي از منازل مسکوني ترک خوردگي ديوار مشاهده شد.
وي اظهار داشت: پس از اعلام تعطيلي مدارس اردل از سوي ستاد بحران استان، جهت امنيت جاني دانشجويان، کلاس هاي درسي دانشگاه نيز تعطيل، اما سيستم اداري و آموزشي دانشگاه فعال و از داوطلبان جديد ثبت نام مي کرد.
رييس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري در سفر به اردل از دانشگاه آزاد اسلامي بازديد کرد و با مسئولين اين مرکز آموزشي ديدار و گفتگو کرد.
نيکخواه ضمن بازديد از تمام قسمت هاي دانشکده، در بين دانشجويان متقاضي ادامه تحصيل در اين دانشگاه حضور يافت و به مشکلات آموزشي و مالي آنها پاسخ داد.
وي به مسئولين دانشکده پرديس اردل قول مساعد داد، در نشست شوراي واحد، با تصويب تعدادي رشته کارشناسي ارشد مورد تقاضاي پرديس اردل موافقت کند.
 مرکز لرزه نگاري موسسه ژئوفيزيک دانشگاه تهران، عمق کانوني اين زلزله را 10 کيلومتر ذکر کرد.
زمين لرزه اردل تا دو ساعت پس از رخداد، 6 پس‌لرزه داشته است که بزرگترين آن 3.7 بود که در ساعت 6 و 40 دقيقه به ثبت رسيده است.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن