کد مطلب: 130013
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد تأکيد کرد: لزوم استفاده از ظرفيت هيأت‌هاي نظارت دانشگاه آزاد اسلامي
تاریخ انتشار : 1397/07/09 15:29:13
نمایش : 678

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان چهارمحال و بختياري و واحد شهرکرد بر استفاده از ظرفيت هيأت‌هاي نظارت دانشگاه تأکيد کرد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه:
دکتر مظاهر نيکخواه ظهر امروز در نشست هيأت نظارت منطقه 6 دانشگاه آزاد اسلامي به تشريح اقدامات، برنامه‌ها و مسائل دانشگاه پرداخت و نسبت به استفاده هر چه بيشتر دانشگاه از ظرفيت هيأت نظارت ابراز اميدواري کرد.
رئيس هيأت نظارت منطقه 6 دانشگاه آزاد اسلامي نيز در اين مراسم، مبنا و هدف تشکيل و وظايف هيأت را براي حاضران تشريح و بر لزوم و اهميت همکاري متقابل هيأت نظارت و واحدهاي دانشگاهي تأکيد کرد.
جواد بهارآرا، هيأت‌هاي نظارت را براي دانشگاه مجموعه‌اي راهبردي عنوان کرد و گفت: هيأت نظارت، مشاوري امين و دقيق براي مسئولان دانشگاه هستند. يکي از برنامه‌هاي مهم هيأت نظارت، رصد برنامه عملياتي واحدهاي دانشگاهي در حوزه‌هاي مختلف است و بر اين اساس، ميزان تحقق برنامه‌هاي عملياتي واحدهاي دانشگاه آزاد اسلامي در 6 ماه نخست سال 97 بر اساس شاخص‌ها و سنجش‌هايي که توسط هيأت عالي نظارت منطقه 6 تعيين مي‌شوند، از سوي مدير استاني هيأت، ارزيابي خواهد شد.
در ادامه جلسه هر يک از شرکت‌کنندگان به هم‌انديشي و بيان مشکلات و مسائل حوزه خود پرداخته و خواستار توجه و تدبير مناسب در کمک به حل آنها شدند.
هيأت عالي نظارت منطقه 6 دانشگاه آزاد اسلامي شامل سه استان اصفهان، يزد و چهارمحال و بختياري است که نظارت اين هيأت از نوع کاربردي بوده و نتايج نظارت‌ها به دبيرخانه هيأت موسس براي استحضار رئيس و اعضاي هيأت مؤسس دانشگاه آزاد اسلامي گزارش مي‌شود.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن