کد مطلب: 130007
آنچه پذيرفته شدگان کارشناسي ارشد دانشگاه آزاد اسلامي بايد بدانند
تاریخ انتشار : 1397/06/31 15:45:47
نمایش : 935

جزئيات نحوه ثبت‌نام پذيرفته‌شدگان نهايي دوره کارشناسي‌ارشد‌ ناپيوسته‌ سال 1397 دانشگاه آزاد اسلامي اعلام شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، نتايج دوره با آزمون مقطع کارشناسي ارشد ناپيوسته دانشگاه آزاد اسلامي در سامانه اعلام نتايج مرکز سنجش و پذيرش دانشگاه به آدرس www.azmoon.org و سامانه www.azmoon.net قابل مشاهده است.

پرونده همه پذيرفته‌شدگان آزمون براي احراز صلاحيت‌هاي عمومي تحت بررسي است و نتيجه آن متعاقباً از طرف دفتر گزينش صلاحيت‌هاي عمومي سازمان مرکزي دانشگاه به اطلاع محل‌هاي دانشگاهي خواهد رسيد.

سنوات تحصيل در دوره کارشناسي‌ارشد ناپيوسته به ويژه براي مشمولان 3 سال است و به هيچ‌وجه قابل افزايش نيست.مشمولان خدمت وظيفه عمومي لازم است براساس مقرراتي که از سوي سازمان وظيفه عمومي اعلام شده و همچنين مندرجات دفترچه راهنماي آزمون کارشناسي ارشد ناپيوسته سال 97 سازمان سنجش آموزش کشور، ضوابط مربوطه را رعايت و وظايف محوله را به موقع انجام داده باشند و دانشگاه در قبال عدم رعايت آن مسئوليتي ندارد. از جمله آن که از زمان فراغت از تحصيل بيش از يک سال سپري نشده باشد و چنانچه بيش از يک سال از اتمام تحصيل آنان در دوره کارشناسي سپري شده باشد، به موقع به خدمت اعزام شده باشند.

همچنين با توجه به اعلام اداره کل امور اتباع و مهاجرين خارجي وزارت کشور، مجوز ثبت‌نام اتباع خارجي مقيم متعاقب انجام تشريفات قانوني و بررسي صلاحيت‌هاي اقامتي اتباع مزبور و اعلام رسمي آن توسط آن اداره خواهد بود و تا قبل از آن پذيرش اين افراد به صورت موقت است.

لازم به ذکر است پذيرفته‌شدگاني که در فرم ثبت‌نام اينترنتي شرکت در آزمون، خود را مشمول ماده واحده مصوب مجلس شوراي اسلامي موضوع استفاده از سهميه رزمندگان و ايثارگران دانسته‌اند، بايد هنگام ثبت‌نام فرم مربوط به تعهدنامه استفاده از سهميه رزمندگان و ايثارگران را تکميل و به واحد يا مرکز دانشگاهي ارائه دهند. بديهي است چنانچه در هر زمان از ثبت‌نام و يا حين تحصيل، واجد شرايط بودن اين قبيل دانشجويان در استفاده از سهميه مذکور به اثبات نرسد، دانشگاه از ادامه تحصيل آنان ممانعت به عمل خواهد آورد و در اين صورت حق اعتراض نخواهند داشت و به علت سوء استفاده از سهميه رزمندگان و ايثارگران پيگرد قانوني آنها براي دانشگاه محفوظ خواهد ماند.

زمان و محل ثبت‌نام پذيرفته‌شدگان دانشگاه آزاد اسلامي

پذيرفته‌شدگان نهايي همه رشته‌ها لازم است شخصاً در روز‌هاي شنبه 31 شهريور و يکشنبه يکم مهر با در دست داشتن مدارک لازم براي ثبت‌نام به واحدهاي ذيربط که نشاني و تلفن آنها در سامانه اينترنتي مرکز سنجش و پذيرش دانشگاه به آدرس www.sanjesh.iau.ac.ir و سامانه دانشگاه آزاد اسلامي به آدرس iau.ac.ir درج شده است، مراجعه کنند.

عدم مراجعه پذيرفته‌شدگان در روز و ساعت مقرر به منزله انصراف از ثبت‌نام تلقي شده و هيچ‌گونه اعتراضي پذيرفته نخواهد شد.

پذيرفته‌شدگان واحدهاي علوم و تحقيقات، تهران‌مرکزي، تهران‌جنوب، تهران شمال، پزشکي تهران، الکترونيکي، سنندج، نجف‌آباد، تبريز، کرج، قم، قزوين، پرند، بروجرد، شيراز و اراک براي اطلاع از چگونگي و زمان ثبت‌نام مقتضي است به آدرس سايت آن واحد‌ها به شرح ذيل مراجعه کنند:

اراک به آدرس www.iau.arak.ac.ir

علوم و تحقيقات به آدرس www.srbiau.ac.ir

تهران‌مرکزي به آدرس www.iauctb.ac.ir

تهران‌جنوب به آدرس www.azad.ac.ir

پزشکي تهران به آدرسwww.iautmu.ac.ir

تهران شمال به آدرس www.iau-tnb.ac.ir

الکترونيکي به آدرس www.iauec.ac.ir

تهران شرق به آدرسwww.iauet.ac.ir

اصفهان (خوراسگان) به آدرس www.register.khuisf.ac.ir

يادگار امام خميني (ره) شهرري به آدرس: www.iausr.ac.ir

نجف‌آباد به آدرس http://rs.iaun.ac.ir

سنندج به آدرس www.iausdj.ac.ir

تبريز به آدرس www.iaut.ac.ir

کرج به آدرس www.kiau.ac.ir

قم به آدرس www.qom-iau.ac.ir

قزوين به آدرس www.qiau.ac.ir

پرند به آدرس www.piau.ac.ir

بروجرد به آدرس www.iaub.ac.ir

شيراز به آدرس www.iaushiraz.ac.ir

مدارک لازم براي ثبت‌نام در دوره کارشناسي‌‌ارشد ناپيوسته (فوق ليسانس)

اصل مدرک کارشناسي (ليسانس) صادره از دانشگاه آزاد اسلامي يا ساير دانشگاه‌هاي معتبر داخل و خارج کشور که مورد تأييد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري يا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي باشد به انضمام ريز نمرات دوره کارشناسي با قيد معدل، اصل شناسنامه و دو برگ فتوکپي خوانا از تمام صفحات (اصل شناسنامه براي تطبيق است)، اصل و يک برگ فتوکپي کارت ملي، شش قطعه عکس 4×3 تمام رخ (براي برادران مشمول 12 قطعه)، مدرکي که وضعيت خدمت وظيفه عمومي برادران را مشخص کند و تکميل و ارائه ساير فرم‌هاي ثبت‌نام که توسط واحد دانشگاهي در اختيار پذيرفته‌شدگان قرار داده مي‌شود، از جمله مدارک لازم براي ثبت نام است.

گفتني است افرادي که از نظر مقررات وظيفه عمومي حائز شرايط ثبت‌نام نيستند (از جمله داراي دفترچه اعزام به خدمت با غيبت هستند و يا با غيبت به خدمت اعزام شده‌اند يا در برگ اعزام آنان دانشجوي اخراجي يا انصرافي يا ترک تحصيل ذکر شده است) مجاز به ثبت‌نام نيستند.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن