کد مطلب: 130003
با اعلام اسامي پذيرفته‌شدگان؛
نتايج نهايي کنکور کارشناسي ارشد دانشگاه آزاد اعلام شد + لينک اعلام نتايج
تاریخ انتشار : 1397/06/27 09:30:05
نمایش : 803
سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور اسامي پذيرفته‌ شدگان‌ نهايي‌ رشته‌هاي تحصيلي دانشگاه آزاد اسلامي در آزمون‌ ورودي‌ دوره‌هاي‌کارشناسي‌ ارشد ناپيوسته ‌سال‌ ۹۷ را منتشر کرد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاري آنا، اسامي پذيرفته‌شدگان‌ نهايي‌ رشته‌هاي تحصيلي دانشگاه آزاد اسلامي در آزمون‌ ورودي‌ دوره‌هاي کارشناسي‌ ارشد ناپيوسته ‌سال‌ ۹۷ اعلام شد.

داوطلبان مي‌توانند با ورود به سايت سازمان سنجش، بر روي لينک سامانه جامع آزمون تحصيلات تکميلي سال ۱۳۹۷ ( مشاهده نتايج دانشگاه آزاد اسلامي ) کليک کنند.

داوطلباني که در زمان مقرر با مراجعه به پايگاه اطلاع‌رساني دانشگاه آزاد اسلامي نسبت به انتخاب رشته اقدام کردند، مي‌توانند هم اکنون نتايج نهايي پذيرفته شدگان رشته‌محل‌هاي اين دانشگاه از طريق پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش مشاهده کنند.

پذيرفته‌شدگان براي اطلاع از تاريخ و نحوه ثبت‌نام لازم است به سامانه اطلاع‌رساني مرکز سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي مراجعه کنند.

داوطلباني که هم در رديف پذيرفته‌شدگان يکي از دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي و هم در رديف پذيرفته‌شدگان دانشگاه آزاد اسلامي قرار گرفته‌اند، توجه داشته باشند که منحصراً مي‌توانند در يکي از کدرشته‌محل‌هاي قبولي ثبت‌نام کنند و به عبارتي مجاز به ثبت‌نام در هر دو محل قبولي نيستند در غير اين صورت مطابق ضوابط با آنها رفتار خواهد شد.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن