کد مطلب: 129993
ويرايش و امکان انتخاب همه گروه‌ها براي داوطلبان کارشناسي و کارداني سوابق تحصيلي دانشگاه آزاد آغاز شد
تاریخ انتشار : 1397/06/07 08:57:23
نمایش : 385

ويرايش و امکان انتخاب همه گروه‌هاي آزمايشي براي داوطلبان دوره هاي کارشناسي و کارداني (پيوسته و ناپيوسته) سوابق تحصيلي دانشگاه آزاد اسلامي آغاز شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، مرکز سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي با صدور اطلاعيه اي از ويرايش و امکان انتخاب رشته در همه گروه هاي آزمايشي در دوره هاي کارشناسي و کارداني(پيوسته و ناپيوسته) سوابق تحصيلي براي هر يک داوطلبان از فردا سه شنبه 6 شهريور خبر داد.

در اين اطلاعيه آمده است:

داوطلبان مي توانند نسبت به ويرايش رشته محل ها اقدام کنند.

همچنين داوطلبان در صورت تمايل مي ­توانند در ساير گروه هاي آزمايشي نيز ثبت نام کنند و در اين حالت براي هر کدام از گروه‌ها، يک حق ثبت‌ نام دريافت مي‌شود ولي براي هر گروه مي‌تواند 20 انتخاب داشته باشد.

داوطلبان براي انتخاب رشته از گروه هاي آزمايشي ديگر مي توانند با شناسه کاربري و کلمه عبور ارائه شده از سيستم که با آن ثبت نام کرده اند وارد سامانه شوند، از منو سمت راست گزينه اضافه کردن گروه آزمايشي را انتخاب کرده و سپس گروهي که مورد نظرشان است را انتخاب کنند و از منو سمت راست گزينه تغيير گروه آموزشي را انتخاب کرده و گروه مورد نظرشان را تغيير دهند و از همان منو سمت راست ثبت رشته را انتخاب و اقدام به پرداخت هزينه و سپس انتخاب رشته در گروه جديد کنند.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن