کد مطلب: 129991
با اتفاق آراي اعضاي هيات امناء دکتر محمدمهدي طهرانچي سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي شد
تاریخ انتشار : 1397/06/03
نمایش : 6244

دکتر محمدمهدي طهرانچي به اتفاق آراء به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، جلسه فوق‌العاده هيات امناي دانشگاه آزاد اسلامي با حضور اکثريت اعضاء تشکيل و پس از بحث و بررسي مسائل مديريتي دانشگاه، از زحمات جناب آقاي دکتر فرهاد رهبر تقدير و تشکر به عمل آمد و آقاي دکتر محمدمهدي طهرانچي به اتفاق آراء به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي انتخاب شد.

دکتر طهرانچي که در پرونده کاري خود رياست دانشگاه شهيد بهشتي، معاونت علمي آستان قدس رضوي، معاونت پژوهش‌هاي علم و فناوري مرکز تحقيقات استراتژيک مجمع تشخيص مصلحت نظام، رياست مرکز نشر دانشگاهي و ... را دارد، در اوايل تابستان سال گذشته علاوه بر عضويت در هيات امناي دانشگاه آزاد اسلامي، رياست دانشگاه‌هاي آزاد اسلامي استان تهران را عهده‌دار شد.

دکتر طهرانچي که يکي از دانشمندان فيزيک حال حاضر کشور است، استادتمام دانشگاه شهيد بهشتي بوده و از سال 1385 تاکنون به عنوان استاد فيزيک در اين دانشگاه مشغول به تدريس و تحقيق است.

وي استاد نمونه کشوري در سال ۱۳۹۱ با اچ ايندکس ۱۴ و داراي ۸۷ مقاله با نمايه بين المللي و ۱۳۵ ارائه در کنفرانس هاي معتبر علمي بين‌المللي و ملي و داراي ۱۷ طرح ملي پژوهشي است.

وي علاوه بر آنکه داراي پتنت بين‌المللي است، همچنين رئيس کميسيون علوم پايه شوراي عالي عتف و صاحب نظر در حوزه سياستگذاري و برنامه ريزي آموزش عالي است.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن